Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kriza vedno večja – lačni otroci pa so izginili

Kriza vedno večja – lačni otroci pa so izginili

Torej, kaj se je spremenilo na bolje, da ni več lačnih otrok?

Kdo se z@jeb@va z nami?

niso “medijsko” interesanti … sicer je pa normalno, da je vsaj 3/4 človeštva lačnega ☺
če nebi bilo normalno … bi ta masa folka kaj naredila za sebe ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Najbrž so mame poprijele za kuhalnico in s sendvičev prešaltale na kuhano hrano.

Da si bomo lažje predstavljali zakaj kriza:

[youtube]uWSxzjyMNpU[/youtube]

ali pa vsi visijo na telefonih pa spremljajo košarko. so pozabil na lakoto ko imajo nov mobi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close