kratek opis
zanimive teze… vredne razmisleka 🙂
aplaudiram ![/quote]
Saj je to sarkazem, mar ne? :)[/quote]
Po čem meniš oz. misliš da bi bil tole sarkazem?
Saj je to sarkazem, mar ne? :)[/quote]
Po čem meniš oz. misliš da bi bil tole sarkazem?[/quote]
Kot moški, ki je v življenju spoznal samo dve ženski, ki sta vedeli o računalništvu več kot on, in jaz definitivno nisem ena od njih, bi lahko vedel, da ti to piše »tolaži se s tem«. Ženska brez možganov, ki ji moški kot si ti, ne more aplaudirat. Niti pomotoma.
Sadni je enih 5 let pred modo, on je že vse to dal skozi, neuspešno. :))[/quote]
Pazi, Marko, da ne boš tudi ti spet pristal na trgu.
Pa po vseh tistih piškotih, bo naslednjič težje.[/quote]
Pazim jaz pazim. Zato pa vedno vse pojem. :))
Tip je pač po večletnem prečesavanju internetnih portalov končno našel eno, ki se je pripravljena ukvarjati z njim. Neke izbire tako ni imel, ali nič, ali pa Petra. Ne vem, če je to ravno nek zavidanja vreden uspeh.[/quote]
Pa vseeno je zavidanja kar precej. :)) Le kdo se skriva za tem. :))
Po čem meniš oz. misliš da bi bil tole sarkazem?[/quote]
Kot moški, ki je v življenju spoznal samo dve ženski, ki sta vedeli o računalništvu več kot on, in jaz definitivno nisem ena od njih, bi lahko vedel, da ti to piše »tolaži se s tem«. Ženska brez možganov, ki ji moški kot si ti, ne more aplaudirat. Niti pomotoma.[/quote]
hehehehe..kera debata 😛
Po čem meniš oz. misliš da bi bil tole sarkazem?[/quote]
Kot moški, ki je v življenju spoznal samo dve ženski, ki sta vedeli o računalništvu več kot on, in jaz definitivno nisem ena od njih, bi lahko vedel, da ti to piše »tolaži se s tem«. Ženska brez možganov, ki ji moški kot si ti, ne more aplaudirat. Niti pomotoma.[/quote]
Kaj me briga kdo piše… če je napisano vredu, pomeni da je vredno pohvale, pa če bi to napisal Hitler sam 😉
In tiste teze so bile zanimive, in morda kar delno res…
Torej nič ni bilo pomotoma niti sarkastično
Kot moški, ki je v življenju spoznal samo dve ženski, ki sta vedeli o računalništvu več kot on, in jaz definitivno nisem ena od njih, bi lahko vedel, da ti to piše »tolaži se s tem«. Ženska brez možganov, ki ji moški kot si ti, ne more aplaudirat. Niti pomotoma.[/quote]
Kaj me briga kdo piše… če je napisano vredu, pomeni da je vredno pohvale, pa če bi to napisal Hitler sam 😉
In tiste teze so bile zanimive, in morda kar delno res…
Torej nič ni bilo pomotoma niti sarkastično[/quote]
A si se prepoznal v tistih tezah? 🙂
Kaj me briga kdo piše… če je napisano vredu, pomeni da je vredno pohvale, pa če bi to napisal Hitler sam 😉
In tiste teze so bile zanimive, in morda kar delno res…
Torej nič ni bilo pomotoma niti sarkastično[/quote]
A si se prepoznal v tistih tezah? :)[/quote]
Niti ne…
čeprav teza 2 je bol tak tak… noben moški nebi izdal identitet vseh žensk s katerimi je hodil na drinke fukfehtar gor ali dol…. no razen če ni bil še z nobeno 😀
Forum je zaprt za komentiranje.