Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kotiček za samohvalo in pohvalo :))

Kotiček za samohvalo in pohvalo :))

http://www.youtube.com/watch?v=NlU3T9PmDnc

evo ti.

Jst bi pa katenjko rd pohvalil. Do zdaj je še vsakega uporabnika ( razen mene ) ownala v besednem spopadu. Je retorično spretna, izobražena, razgledana, pa še teče, tako da verjetno ima čvrsto zadnjico. Skratka ženska, ki ji ni para, ko se razjezi je pa, ko lokomotiva, takrat pa čim prej stran od nje !

[youtube]LlVI7ZNiFlI[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Jaz bi tudi pohvalila sadnega, naj še napišem, da ga v vsem času, kar ga čitam, nisem mogla naštudirat…samo upam lahko da ne gre za volka ki si šiva ovčji kostum…prjatu 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jaz bi pohvalil vse atraktivne ženske na MON-u, ki ste lepe ko rožice. Katere ste, že veste. :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No,Sadni verjamem da ti tole da te ženske na Monu obožujemo,prav nič ne pomeni in prav nič ne doprinese k tvoji blaginji,pa vendarle je bolje slišat to,kot pa kaj slabega kaj ne?

Jaz bi pohvalila vse, ki iskreno mislijo, tistih, ki dobro delajo, itak skoraj več ni…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Daj preberi še enkrat, kaj sem napisal jaz in kaj ti, pa se začudi nad sabo!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Zakaj narcisi? Če ženska preteče 10 km in je ponosna nase, to lahko zadrži zase, ali pa to deli z drugimi. Mogoče bo s tem tudi drugega pripravila do tega, da bo začel teči in poskrbel za svoje zdravje ali vsaj veselje. Verjemi, narcisoidnost kot osebnostna motnja je veliko hujša in resnejša zadeva. Ti ljudje so škodljivci. Poglej samo trapasto poziranje misic na lepotnih tekmovanjih – ona sicer ne reče “joj, prekleto, kako sem lepa”, ampak s svojim vedenjem in sama pri sebi misli, da je najlepša….:))[/quote]
Zato ker se mi fino zdi, ko pridem s hriba, ali pa sestopim s kolesa…………….., pa se mi ne zdi da sem nekaj posebnega naredil, s čimer bi moral briljirati pred drugimi.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Tale “Packo” ☺ ima prav!
Napihovanje ega, jaz to, jaz ono nima smisla.

Ponedeljkova tema za javno upravo.


Ja pa ne. Včasih me tisto slabo zna tud nasmejat 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kar ne morem verjet, da se enkrat za spremembo do zadnje črke strinjam s Sadnim 🙂
Sadni res pohvalno, da si napisal te besede, ki so tudi resnične….le tisto o njeni tazadni ne vem čist zagotovo… kolikor sem imel priložnost videt, tako od daleč bi rekel, da bi kar držalo… 😉 :))))

Pohvale…. nekako je samoumevno, da nekdo nekaj naredi dobro, to se itak pričakuje, graja se če zadeva ni v skladu s pričakovanji in potem izpade, da nekdo vseskozi samo nerga… :/
Kako bi izgledalo, da ne bi nihče nič grajal, da bi vsi samo hvalili dobro, slabo pa spregledali?

Naj dodam, da Antilopa odpira zanimive teme, pohvalno. Gupi tudi le da ona potem “ne upa dalje” – plašna ribica. :)))
Pohvalno je tudi, da nekdo sploh napiše kak komentar čeprav včasih kak bolj “nerodno” izpade 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kar ne morem verjet, da se enkrat za spremembo do zadnje črke strinjam s Sadnim 🙂
Sadni res pohvalno, da si napisal te besede, ki so tudi resnične….le tisto o njeni tazadni ne vem čist zagotovo… kolikor sem imel priložnost videt, tako od daleč bi rekel, da bi kar držalo… 😉 :))))

Pohvale…. nekako je samoumevno, da nekdo nekaj naredi dobro, to se itak pričakuje, graja se če zadeva ni v skladu s pričakovanji in potem izpade, da nekdo vseskozi samo nerga… :/
Kako bi izgledalo, da ne bi nihče nič grajal, da bi vsi samo hvalili dobro, slabo pa spregledali?

Naj dodam, da Antilopa odpira zanimive teme, pohvalno. Gupi tudi le da ona potem “ne upa dalje” – plašna ribica. :)))
Pohvalno je tudi, da nekdo sploh napiše kak komentar čeprav včasih kak bolj “nerodno” izpade ;)[/quote]

Hvala, On_. Ne, nisem plašna, ampak iskrenost tu velikokrat ni dobrodošla – kot nasploh v življenju. Je pa lepa lastnost in jo cenim. Mislim, da jo tudi ti premoreš.

Meni je pa tovrstno hvaljenje čist mimo. Se mi zdi nekako “izsiljeno”. Sicer pa rada pohvalim, tiste in takrat, ko je “tapravi” trenutek, tako na forumu kot v realnosti.

Ni dobrodošla?…. :/
Seveda je dobrodošla, kaj pa drugega?! Čemu pisat neke izmišljotine O_o
Kakšne so pa reakcije nanjo je pa druga zgodba. Vsekakor niso nič drugačne kot če napišeš laž, le kritike se te mogoče bolj dotaknejo 😉
To je pa dober trening kako ostati pokončen tudi, ko so vsi proti tebi…. sploh pa kaj ti pa kdo more? 😉

Podobno velja tudi za “resnični svet”, ker nekatere stvari se pač ne dajo kupit z denarjem oz niso naprodaj.
Da ne pozabim pohvalit, ko smo ravno v tki temi….. pohvalno, da si iskreno replicirala 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kar ne morem verjet, da se enkrat za spremembo do zadnje črke strinjam s Sadnim 🙂
Sadni res pohvalno, da si napisal te besede, ki so tudi resnične….le tisto o njeni tazadni ne vem čist zagotovo… kolikor sem imel priložnost videt, tako od daleč bi rekel, da bi kar držalo… 😉 :))))

Pohvale…. nekako je samoumevno, da nekdo nekaj naredi dobro, to se itak pričakuje, graja se če zadeva ni v skladu s pričakovanji in potem izpade, da nekdo vseskozi samo nerga… :/
Kako bi izgledalo, da ne bi nihče nič grajal, da bi vsi samo hvalili dobro, slabo pa spregledali?

Naj dodam, da Antilopa odpira zanimive teme, pohvalno. Gupi tudi le da ona potem “ne upa dalje” – plašna ribica. :)))
Pohvalno je tudi, da nekdo sploh napiše kak komentar čeprav včasih kak bolj “nerodno” izpade ;)[/quote]

Antilopa poskuša malo “hoditi po robu”, ker tega v reali ne dela. :))) Poskušam izvrtati tisto, kar posamezniki mislijo, da lahko skrijejo. 🙂 On_ me pa večkrat pusti brez besed, je pa oseba, ki dobro “pozna življenje”.

Kar ne morem verjet, da se enkrat za spremembo do zadnje črke strinjam s Sadnim 🙂
Sadni res pohvalno, da si napisal te besede, ki so tudi resnične….le tisto o njeni tazadni ne vem čist zagotovo… kolikor sem imel priložnost videt, tako od daleč bi rekel, da bi kar držalo… 😉 :))))

Pohvale…. nekako je samoumevno, da nekdo nekaj naredi dobro, to se itak pričakuje, graja se če zadeva ni v skladu s pričakovanji in potem izpade, da nekdo vseskozi samo nerga… :/
Kako bi izgledalo, da ne bi nihče nič grajal, da bi vsi samo hvalili dobro, slabo pa spregledali?

Naj dodam, da Antilopa odpira zanimive teme, pohvalno. Gupi tudi le da ona potem “ne upa dalje” – plašna ribica. :)))
Pohvalno je tudi, da nekdo sploh napiše kak komentar čeprav včasih kak bolj “nerodno” izpade ;)[/quote]

Antilopa poskuša malo “hoditi po robu”, ker tega v reali ne dela. :))) Poskušam izvrtati tisto, kar posamezniki mislijo, da lahko skrijejo. 🙂 On_ me pa večkrat pusti brez besed, je pa oseba, ki dobro “pozna življenje”.[/quote]Brez besed? Je to dobro ali slabo? 🙂 Težko verjamem, da bi lahko prišel eni taki (v dobrem pomenu besede!) do konca/da bi ostala brez besed. 🙂

Hja kaj pa vem koliko ga res poznam, se pa že marsikaj probal…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Antilopa poskuša malo “hoditi po robu”, ker tega v reali ne dela. :))) Poskušam izvrtati tisto, kar posamezniki mislijo, da lahko skrijejo. 🙂 On_ me pa večkrat pusti brez besed, je pa oseba, ki dobro “pozna življenje”.[/quote]Brez besed? Je to dobro ali slabo? 🙂 Težko verjamem, da bi lahko prišel eni taki (v dobrem pomenu besede!) do konca/da bi ostala brez besed. 🙂

Hja kaj pa vem koliko ga res poznam, se pa že marsikaj probal…. ;)[/quote]

Meni se zdi zanimivo, da znaš iz preprostega stavka narediti posebno zgodbo, zato ostanem brez besed. Ti bi bil dober odvetnik. Priča bi samo nekaj nespametnega zinila, ti bi jo pa na finto obrnil. 🙂

P.S.: Sem že mislila kdaj radikalno temo odpreti, pa se grem zaenkrat samo “peskovnik”. 🙂

Tvoj peskovnik je odličen:))

Antilopa, če se boš kdaj rabila zagovarjat…. zate gratis….. 😉 😀 😀

Ne odpiraj radikalnih tem, ker ti bomo iz njih naredili peskovnike….. :))))))

ps
kaj pa bi lahko bilo tu še “radikalnega” za odpret? Saj smo si že skoraj vse povedali. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ne odpiraj radikalnih tem, ker ti bomo iz njih naredili peskovnike….. :))))))

haha pa idi nekam no:)))

On_, nisi ti še vsega videl in slišal. :))

Kaj ni res? :))))
Včasih iz čisto navadnega “peskovnika” naredimo spodobno temo, drugič iz resnega vprašanja/teme leti le (kurje) perje…. :/ Nič za pohvalit 😉

Drugače pa naj kar odpre “radikalno temo” le pričakovanja naj prilagodi peskovniku, da ji ne stremo njenega nežnega srca….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


pa ti si še bolj “eht” kot Marija – od I.N.R.I. mama, ki mu je v glavo vrgla kamen, ko je rekel, naj prvi vrže kamen, kdor je brez greha.
Pa ni vrgla zaradi brez_grešnosti … ampak, da sinova “igra” nebi propadla ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ja, dokler si “otroci” ne začnejo metati peska v oči. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close