Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Košarka Nemčija- Slovenija danes na ŠPORT TV 1

Košarka Nemčija- Slovenija danes na ŠPORT TV 1

Gledate v živo?

 

Bilo je že 23 : 34 za Slovenijo.

 

Zdaj je 34 : 38 !

Gledamo in držimo pesti

Jutri pa v realnost in bedno stanje ?

Nemčija vodi v zadnji četrtini.  Kot ponavadi. Slovenci vse trojke zgrešijo, Nemci vse trojke dobijo. A ni to čudno, ker je vedno isto.

Gledam. Zdi se mi , da izgubljamo

    Doncic se je utrudil.  Škoda, dobro je kazalo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

….kot ponavadi.  V zadnjih minutah usahnejo.?

Nabrcat bi moral tega sekuliča

Neverjetni smo bili. Škoda.

Dobro so naši zaustavili nemški buldožer, ki je zmlel vse tekmece dosedaj s povprečno 30 točkami razlike in brez izgubljene tekme. Naši so vodili od prve minute do zadnje četrtine. Nekaj je bilo tudi dvomljivih sodniških odločitev, ki so lahko vplivale na nadalnji potek tekme in psiho igralcev. Smo prva ekipa na prvenstvu, ki smo utišali Nemce. Čestitke našim in kapo dol. Z malo sreče v zadnjih minutah bi lahko imeli medaljo.

Škoda, sem upala, da jim uspe preobrat.

Prišli so konkretno dlje, kot so napovedovali kavč selektorji.

Super so bili in če bi še sodniki malce drugače sodili, bi lahko zmagali.

Kako bo potekalo sodniško sojenje so sodniki nakazali že v prvi minuti igre, ko so Dončiču dosodili tehnično napako in nato še žogo za Nemce. Že v prvih dveh četrtinah so mu naložili 4 osebne napake. Pika na i pa je bilo 13 prostih metov za nemško ekipo v zadnjih dveh minutah. Odločeno je bilo, da Nemčija s samimi zvezdniki mora zmagati. Proti temu ni zdravila. Čestitke našim fantom. Ne pozabimo, da jih je kar 7 prvič igralo na Eurobasketu.

Izgleda, da so Nemci morali zmagati.

Tole pove vse o sodnikih

Prosti meti

Nemčija   30/37

SLO  20/25

Tule se je tekma odločila.

Prosti meti ne padejo kot hruške z drevesa. Naši so zadnjo četrtino veliko faulirali, ni kaj. To in pa padec v koncentraciji (zgrešeni meti) je stalo zmage. Prve tri četrtine pa so igrali odlično, globok poklon za prikazano. Škoda, ker nimam še kakšnega na nivoju evrolige ali nba, da bi delal razliko v težkih momentih. Dončić je legenda, ampak sam ne more dobiti tekme. V zadnji četrtini nam je manjkal en kakovosten in razpoložen igralec.

Odgovor na objavo uporabnika
Dama527, 10.09.2025 ob 21:53

Gledam. Zdi se mi , da izgubljamo

    Doncic se je utrudil.  Škoda, dobro je kazalo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaj se zanašajo na Dončiča. Škoda, da je bil utrujen. Igrajo naj, kot da ga ne bi bilo, zakaj samo njega čakajo. Bi bil boljši rezultat- samo potrudit se je treba.

 

Odgovor na objavo uporabnika
dig, 11.09.2025 ob 08:17

Prosti meti ne padejo kot hruške z drevesa. Naši so zadnjo četrtino veliko faulirali, ni kaj. To in pa padec v koncentraciji (zgrešeni meti) je stalo zmage. Prve tri četrtine pa so igrali odlično, globok poklon za prikazano. Škoda, ker nimam še kakšnega na nivoju evrolige ali nba, da bi delal razliko v težkih momentih. Dončić je legenda, ampak sam ne more dobiti tekme. V zadnji četrtini nam je manjkal en kakovosten in razpoložen igralec.

Dončič, 2 minuta tehnična?   Toliko o sodnikih. Že na začetku so dali vedeti kdo mora zmagati.

Tista tehnična je bila sporna, a na tekmo ni vplivala, kar so naši dokazovali tri četrtine. V zadnji je zmanjkalo pare …

V zadnjih minutah sta morala na klop Nikolič in Omič, ki bi lahko pripomogla v obrambi in napadu.

Če donkey ne bi imel takega “imena”, da se skoz pizdi nad sodniki, izsiljuje favle, bi bil tudi kriterij drugačen. Vsi ki se pizdite neki nad sodniki, gledate navijaško. Za poraz smo si čisto sami krivi. Zveza bi kot prvo se morala zamenjati, potem pa postaviti trenerja z avtoriteto, ki bi donkeya v primerih nešportnega vedenja malo ohladil na klopi.

No pa saj niste mislili resno da bo SLO šla v finale? V finalu EP same neke drugorazredne miniaturne državice? Kaj bi pa sponzorji rekli na to, ko finala med dvema par miljonskima državama ne bi noben niti gledal, oni pa tolk plačali za sponzoriranje. Vsi veliki favoriti so šli ven, Nemčija je preprosto morala zmagat, za vsako ceno. Šport s tem nima nič, denar je sveta vladar.

Na šport TV, ja! Mi pa smo prisiljeni RTV plačevat!

Odgovor na objavo uporabnika
Zetrew, 11.09.2025 ob 07:59

Izgleda, da so Nemci morali zmagati.

 

Sodniki na velikih tekmovanjih so vse vecja katastrofa!

Spomnite se lanskih Olimpijskih in rokometa in kajaka, ko so nas sodniki dobesedno pokradli.

Odgovor na objavo uporabnika
točn tko, 11.09.2025 ob 08:53

V zadnjih minutah sta morala na klop Nikolič in Omič, ki bi lahko pripomogla v obrambi in napadu.

Omić je moral na klop zaradi prekrška, ki ga ni bilo.

nemcom je dala krila tista trojka iz sredine igrišča v pravem trenutku v zadnji sekundi tretje četrtine…, to jih je gor dvignilo…, taki posrečeni koši psihično odlično vplivajo na ekipo, ki izgublja in negativno na to, ki je dobila tak koš….

centersko ekipo imajo  nemci močno, wagner, dobro krilo, podoben stil kot včasih Kukoč, Sloveniji je manjkal krilo kot je Čančar, pol je pa še tist Obst rešetal koš s trojkami za nemce.

Klemen je v zadnji četrtini falil par trojk. Sodniki so res slabi… ampak niso toliko krivi za poraz…, prej utrujenost igralcev saj so celo tekmo dobesedno garali, kapo dol za borbo in odlična tekma za gledat..

Turki so razbili favorite Grke od prve minute dalje. Vodili so tudi za 30 pik. S tako igro bodo zdrobili tudi Nemce in postali evropski prvaki.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close