Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kondomanija

Kondomanija

Radovednost ni lepa čednost… Pa vendar iščeva diagnostične teste… in ker ne želiva prvo se vrečt kr k zdravnikom, če lahko preveriva tako čeprav ni 100%. In o tem dalje zakaj in zakaj ne ne želim več razpravljat, ker to pač ni tema..

Ona bi raje, da se še vedno igraš v peskovniku z lončki in barbiko (brez kena)? 😉 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Smo že 10x povedali, da je dostava diskretna. Matrduš, a kolegom bi pa raje razlagala da si si kupila nekaj erotičnega, bi te bilo manj strah in sram?

Pa tisto ko je Bbita razlagala o strganih pošiljkah, se nihče ne spomni, da se paketi lahko obdrgnejo med sabo med prenosom? Ko jaz naročam težke pakete iz Nemčije (okoli 25kg), se tud ne pridušam, da je kaka stranica morda not potisnjena in da so robovi zmečkani. Glede na cel transport in način pakiranja, sem še vesela, da je notri vse intaktno.

Ja, krivokljun, s kolegi se tudi kaj takega pogovarjamo :). Ne ravno detajlov, ampak nihče nikogar čudno ne glede, če reče, da je bil v sexshopu. In če bi koga srečala v sexshopu pa kaj? Očitno ima tudi on/ona kake podobne potrebe po kaki igrački.

Radovednost ni lepa čednost… Pa vendar iščeva diagnostične teste… in ker ne želiva prvo se vrečt kr k zdravnikom, če lahko preveriva tako čeprav ni 100%. In o tem dalje zakaj in zakaj ne ne želim več razpravljat, ker to pač ni tema..[/quote]

pa dobro 🙂 kokerkol že, mogoče bi ti kdo o tem tukaj več vedel povedat koker o poštarskih uslugah 🙂

In kvaliteto moraš sprobat takoj ob prevzemu, ker poznejših reklamacij ne upoštevajo.

Jaz naročam pri njih in grem k njim osebno prevzet, ker imam blizu in se tako izognem stroškom pošiljanja.

Priporočilo tebi pa je, naroči si POŠTNO LEŽEČE, ne rabiš odpirat nobenega poštnega predala, to pomeni, da te paket 14 dni čaka na pošti in ga greš tja iskat, poštar ne pusti nobenega obvestila in nič, tako da tudi nihče ne ve da si kaj dobila, v primeru da bi te domači spraševali kakšen paket si naročila.

jaz pa že en teden čakam da sploh odpošljejo. obvestila preko maila zakaj še ne pa kar ni. mislim da pri njih ne bom več kupoval.
ko sem pri njih kupoval že prej je bilo vse ok, sedaj pa vidim da ni več temu tako….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close