Končno spoznam moškega,
Boljš :).
Ne vem pa, kateri ti je v bistvu padel v oči? Tisti s trebuhom, ki vidno uživa (in ima celo smisel za ples in ritem) ali “moja” nekoordinirana bobipalčka?[/quote]
Tisti s trebuščkom, ki vidno uživa (in ima celo smisel za ples in ritem).
Tvojo nekoordinirano bobipalčko sem za trenutek ujela le s kotičkom očesa, ampak sem hitro (najbrž podzavestno) pogledala stran. Videti je kot simbol neješčnosti jaz pa gurmanka na kvadrat….c,c,c, ne bi šlo skupaj. :)[/quote]
Mislim, da bi te znala kaka bobipalčka prijetno presenetit.
Je pa zanimivo, kaj nam pade v oči a ne.
Ne mi zameriti, ampak srčno si želim, da je tale tvoj frankenštajn še kratke pameti povrhu in da res ne bo sprevidel tvoje plitkosti. Iščeš si partnerja, s katerim bi rada delila življenje, ustvarila družino, živela srečno do konca svojih dni, uspe ti celo najti enega primernega in potem te ovira kaj? Postrani nos? Štrleča ušesa?
Ne vem kako bi se ti počutila, če bi on trdil, da je v tebi našel idealno žensko a te hkrati v isti sapi prosil, da pa vseeno, še preden dahne svoj usodni “da” pred oltarjem, opraviš korekcijo svojih asimetričnih sramnih ustnic, ker ga zelo motijo.
Mislim…svašta…
Če kemije ni je pač pri tebi ni. Ampak te ne bo četudi bo vsak dan visel pri estetskem kirurgu ta revež.
Pa sej je to nekako normalno, da ocenjuje tako tipa. Navsezadnje tudi mi tipi isto funkcioniramo, saj veste tisto …sej je dobra…. sm premajhna, predebela, previsoka, preglupa, prestara, tiste res dobre, ki odgovarjajo nekim standardom so pa itak nedosegljive. Samo malo katerega tipa tako v debatah sem slišal, da se bi popalil na kakšno bejbo zarad keša. Avtorico pa očitno bega (tip ji je grd, keš, ki ga ima pa lep) njegov keš, lahko si mislite kak papak je on, če mu je to že povedala kaj jo moti, da se še vedno pali na njo. Več al manj je moški vse pogruntal na tem svetu, iznajdbe mislim, ampak te jebe od žensk, ki se dons dogajajo moškim…. glava boli.
Ne bit tako črnogledi. Mogoče pa se jima izide. Če pa ne, bosta pa oba vedela za naslednjič. Mogoče pa ima samo čudno frizuro. :))
bemtiš!!! že po poti so ovenele[/quote]
Preveč si se po poti ustavljal in delil cvetove drugim mladenkam, njej pa potem prinesel šopek uvel. ;)[/quote]
Pot je včasih dolga in naporna in se je treba vmes malo spočiti in osvežiti. Pa saj sem lepo pazil nanje. Samo vode ni bilo blizu in sem jih za ta čas kar v vrček piva dal. :-)))
Pusti tega tipa, ni kemije…
meni je bil bivši lep, bobipalčka, svetel, suh, visok, ostrih potez, resnega obraza, ampak z njim je kemija klapala, vse drugo, karakterno najedanje je pa druga pesem, saj zato pa je bivši.
Sedanji pa je lep, temen, mišično povdarjen, nasmejan, zapeljivega pogleda, babe so lepijo,
in jaz tudi, ampak s tem ni nikoli tako močne kemije in je ne bo,
tako da razmisli.
ki ima vse, js sem pred leti spoznal nekaj punc, z dvema sem tudi ostal v nadaljnjih stikih. Prva je bila sicer načeloma v redu, toda vizualno mi ni bila privlačna, zato sem z njo prekinil stike (sicer sem z njo spet navezal stik pred tremi leti, toda le za nekaj kratkih druženj.) Za drugo pa sem prav slutil, da mi vizualno ne bo všeč. Ko mi je dve leti pozneje poslala svoji fotografiji, so se moje slutnje izkazale za pravilne; res mi ni bila všeč, poleg tega je na fotkah bila vsa zamorjena. Kdo bi se sploh hotel dobiti s punco, ki je na fotki vsa zamorjena?
Zato ti pravim, če ti on sedaj v štartu ni vizualno privlačen, ti ne bo nikoli. Povej mu kako je na stvari in pojdi naprej.
Samo fizično ti ni privlačen? Se prav da ima tip ziher dosti denarja in te zalaga z darili naredi glih vse kar bi si želela… Tebi je to všeč in bi zaradi tega bila rada z njim. Mislm katastrofa kako si predstavljaš z nekom resno vezo če ti tudi prbližno ni všeč ali ti je celo še antipatičen!? Mislim jest osebno nikoli nebi bil s kako punco k me tudi malo nebi privlačila, kaj šele da bi bil z neko k bi se mi zdela grda in celo “strasliv” videz. Mislim se upam stavit da bi bila z njem samo zaradi denarja in samo na to gledaš.
Odvisno koliko si stara. Izgled vselej pritegne na prvo žogo, živeti z nekom je pa druga stvar. Če je eden samo lušten, pa pokvarjen, se osebnostno ne ujemaš z njim, nimata skupnih interesov, te začne hitro odbijat. Če pa se osebnostno ujemaš z njim, izgled počasi postane manj važen in človeka imaš vedno bolj rad, na koncu ti je že vseeno, kakšno fasado ima, glavno da je notranje lep in bogat.
Odvisno koliko si stara. Izgled vselej pritegne na prvo žogo, živeti z nekom je pa druga stvar. Če je eden samo lušten, pa pokvarjen, se osebnostno ne ujemaš z njim, nimata skupnih interesov, te začne hitro odbijat. Če pa se osebnostno ujemaš z njim, izgled počasi postane manj važen in človeka imaš vedno bolj rad, na koncu ti je že vseeno, kakšno fasado ima, glavno da je notranje lep in bogat.[/quote]Latissa, to kar si napisala lepo.
A da te dopolnem, v nadaljevanju teme je povedala, da si bo šel tipo popravit fasado, tako da bo zdaj cel drugi…..ma si ne grem klepat fasade, ma niti če ima zlato jamo:))
Brez čustev imajo ženske lahko kvaliteten seks, si zadnjič razlagal.
Kaj sedaj si pa obrnil ploščo? :/[/quote]Temu se pa reče izjemno svobodna interpretacija. Občutki glede videza so po tvojem čustva?[/quote]Ja, čista čustva in nič drugega.
Kaj je nekdo, ki je “manj lep” (!subjektivna ocena!) drugačen od “bolj lepega”?
Je kužen, garjav, radioaktivno seva…..itd, kaj je na njem realno spornega, da se ne bi nap. družil z njim, razen nekih čustev, ki ti jih njegova podoba povzroča?
Ljubezenska veza je pa izključno čustvena veza in za to vezo očitno rabiš tudi neko zunanjo podobo, ki te navdaja z prijetnimi občutki/čustvi.
No, Spider je nekje pisal (ne samo on, tudi nekatera dekleta so mu pritrdila), da ženska te “navlake” ne rabi in se lahko zadovoljivo zdiha zgolj iz lastne potrebe in Boom je pisal o tem, da so točno določena čustva potrebna za ta manever oz, da je več vrst čustev ali tako nekako…..
Daj no! Tako moder človek pa take nebuloze stresa! Partnerstvo pa ja mora biti razumski konstrukt. Ja, čustva kot predpogoj, ampak razumska izbira/odločitev, da želiš ravno s to osebo nekaj gradit.[/quote]…na področju svojih čustev. 😉
Meni je na videu najbolj všeč animator, ker se vidi, da pleše kot moški. Tist s trebuhom mi deluje zelo zelo gejevsko po gibanju sodeč in takšen tip bi me takoj odbil, če bi morala izbirat.[/quote]
Tudi meni animator, ker ima normalno postavo in normalno pleše. Onadva v zadnji vrsti sta še nekak, Pavliha na levi pa sploh ne. Najbolj me odbijajo moški – Pavlihe….Še dobro, da imamo različne okuse, da ne bi vse navalile na animatorja.
Forum je zaprt za komentiranje.