Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › koliko? koliko? anonimni uporabnik 02.11.2004 ob 16:01 zadnji odgovor 03.11.2004 ob 13:20 Kolikšno plačo ima referent v (normalni) firmi, ki odkupuje delnice za neko borzno posredniško hišo in se ukvarja tudi s posredovanjem dela študentom? Kakšna znanja so potrebna (šole), rabi za to kakšno licenco? Prijavi TiNKO 03.11.2004 ob 13:20 zadnji odgovor 03.11.2004 ob 13:20 Hmm, danes sem dobre volje. Odgovor je; – Odvisno kako izgledas. – Lahko tudi do 6.000.000 SIT – V primeru, da nas sune inflacija TiNKO Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.