Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Koliko zahtevati

Koliko zahtevati

Sprašujem koliko zahtevati oz. kolikšna bi bila primerna plača za prvo zaposlitev. 7. stopnja izobrazbe, 0 let delovne dobe, 2 leti izkušenj (študentsko delo). Zahtevno in odgovorno delo.
Določi se osnova potem pa se na to osnovo dobi stimulacijo glede na realizacijo planov in pridobitev novih naročnikov.

V kateri panogi se boš zaposlil? – poglej si izhodiščne plače za tvojo izobrazbo v panogi, s tem da upoštevaš, da veljajo te plače tako za najmanj uspešne, kot tudi za najbolj. Oceni položaj tvojega podjetja, regijo, v kateri si (v lj lahko zahtevaš bistveno višjo plačo kot v ms), pa povprašaj tudi koga na podobnem delovnem mestu. Recimo, da odšteješ 5%-10% za izkušenost.

Kje pa si lahko pogledam izhodiščne plače za Ljubljano?

ce se nameravas zaposliti v gospodarstvu so izhodiscne place navedene v kolektivni pogodbi za gospodarske dejavnosti in sicer glede na stopnjo izobrazbe…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close