Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Koliko ur spite?

Koliko ur spite?

Sorry mudel, ne iščem tipa, mi biti “ledik” kar ustreza…trenutno. Reče se gromki in ne gronki ;))))

Glede na to, da se tako dobro spoznaš na tovrstne situacije, razumem da je tebe tudi marsikatera pustila na suhem ali pa ti njo, ker si vendarle uvidel, da te lastnica “špranje” mentalno rajca zgolj zaradi tvoje večletne nepotešitve, a vendarle te je lasten vid streznil pred njeno erotično nezanimivostjo 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Vidiš, Matjažko, jaz pametno izbiram prijateljice – zaveznice.

Snoopard pa je izginil ravno sedaj, ko ga najbolj potrebujem. Ah, ti moški! ;))

Matjažek si sam jamo koplje, si videla kakšen kramp ima, a ne? …ga je pred nedavnim prilimal sem gor. No, kakorkoli človeka s “pravim orodjem” se ne sme podcenjevati :-))))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Nisem izginil :)) Samo berem tole komedijo :))

Zmedena_samica, nekam štorast je z ženskami ta naš Matjažko. Saj vsake toliko mu uspe kak uporaben in smiseln post, ko pomaga zaljubljenim, ampak se mu kar vidi, da mu manjka ena fejst dečva. Nekako nima posluha za ženske potrebe. Kaj č’mo, to je pač talent, ki se pridobi ob rojstvu. Z nami ženskami komunicira kot s tipi, s katerimi se je udeležil hokejske tekme.

Sorry mudel, ne iščem tipa, mi biti “ledik” kar ustreza…trenutno. Reče se gromki in ne gronki ;))))

Glede na to, da se tako dobro spoznaš na tovrstne situacije, razumem da je tebe tudi marsikatera pustila na suhem ali pa ti njo, ker si vendarle uvidel, da te lastnica “špranje” mentalno rajca zgolj zaradi tvoje večletne nepotešitve, a vendarle te je lasten vid streznil pred njeno erotično nezanimivostjo ;)[/quote]

Tiskarska napača, grom je ja. Si električno prevodna, naelektrena kaj, malce se mi zdiš pod napetostjo? 🙂 Grona se ti ni treba bati, groma pa,.ali pa moškega? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A se ti je tisti telefonski klic od tete res zgodil?
Ker men se skoz to dogaja…

Antilopa, ti bi me morala v svojo waldrofsko šolo vzeti. Malo pokazala, kako se to gre okoli z ženskami. Koliko bi mi plačala, da bi bil tvoj učenec? :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj pa vem – sam trdi, da je verbalna komunikacija povsem drugačna kakor pisna – bi ga bilo potrebno prečekirati v živo, a kaj če ni imel “mud” da bi prišel recimo na piknik, da bi pokazal, “koliko ga je v hlačah” (no, vsaj upam da ne nosi kilta, razen če mu paše prepih – mu je na pol oproščeno). Normalno, da mu manjka dečvura, če pa sanja o nekih hudih bejbah s polmetrskimi ritnicami, s košaricami v katere skriješ žogi za košarko, z blond čupo, ki bi pokrila pol Dravskega Polja…malo bi moral zamižiti pa bi prec bila vsaka “špranjica” ok :-))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Antilopa, ti bi me morala v svojo waldrofsko šolo vzeti. Malo pokazala, kako se to gre okoli z ženskami. Koliko bi mi plačala, da bi bil tvoj učenec? :))))[/quote]

Nauči se brati. Napisala ti je, da je to talent ki se pridobi ob rojstvu. Če ga nimaš se boš moral še enkrat roditi :))

Je še kaj, kar še bolj potrebuješ kot Snooparda? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Snoopko, to se mi je zares zgodilo ene 15 let nazaj. Je pa tako, da si z določenimi osebami verjetno bolj “povezan” kot z drugimi.

Antilopa, ti bi me morala v svojo waldrofsko šolo vzeti. Malo pokazala, kako se to gre okoli z ženskami. Koliko bi mi plačala, da bi bil tvoj učenec? :))))[/quote]

Nauči se brati. Napisala ti je, da je to talent ki se pridobi ob rojstvu. Če ga nimaš se boš moral še enkrat roditi :))[/quote]

Snupko, a tu si. pritoževala se je, ker te ni, Ko te rabi ženska, jo moraš biti pri roki! Zdaj pa bo šla spat…. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Je še kaj, kar še bolj potrebuješ kot Snooparda? :D[/quote]

Matjažko, veš zakaj se mi včasih ne da prepirati s tabo? Odkar Snoopard skrbi za mojo dobro voljo, sem postala bolj krotka, nežna…in enostavno ne zmorem čutiti jeze do tebe. Izgleda, da sem izgubila svojo ostrino in tega se zelo bojim. ;))

15 let nazaj? Ti si pa žlahtno staro vino. To je skoraj premočno zame, razen če ga po požirkih srkam. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Je še kaj, kar še bolj potrebuješ kot Snooparda? :D[/quote]

Matjažko, veš zakaj se mi včasih ne da prepirati s tabo? Odkar Snoopard skrbi za mojo dobro voljo, sem postala bolj krotka, nežna…in enostavno ne zmorem čutiti jeze do tebe. Izgleda, da sem izgubila svojo ostrino in tega se zelo bojim. ;))[/quote]

Za dobro voljo? Kaj igrata bingo skupaj? 😀

Kaj pa kakšen tak, ki bi te malo prebudil, vdihnil življenje, prebuditi divjo žensko v tebi?? :))))
Upam, da je mlajši tale Snoopard, vsaj ene 10 let, jaz sem menda preveč. phaha 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja to je res. Najbrž sva zato midva s “šestim čutom” tako povezana :))
Pol so pa še časovne povezave, tisto je pa sploh nelogično.
Zame pa že itak veš, ker si tudi doživela, kakšne stvari se mi dogajajo.

Veš, Matjažko, ponavadi so tisti moški, ki največ govorijo, najmanj koristni in to na vseh življenjskih področjih. Ti si tak zelo zgovoren. Sicer pa nisem kompatibilna z zračnimi znamenji, tako da ne jokat..;)

Ja to je res. Najbrž sva zato midva s “šestim čutom” tako povezana :))
Pol so pa še časovne povezave, tisto je pa sploh nelogično.
Zame pa že itak veš, ker si tudi doživela, kakšne stvari se mi dogajajo.[/quote]

Kaj čem, če sem pa takoj začutila “tvoje vibracije”. ;)) In nekoliko drugačne vibracije od tvojega vrstnika. 🙂

Antilopa, si smešna no. 🙂 Če sem ene 15 let mlajši???, potem ne vidim razloga, zakaj ne bi bila kompatibilna vsaj na enem področju. :)))))) Kot veš, mene zanima zgodovina, ste jokali takrat v začetku 80-tih kaj za Titom? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz ne. 🙂

Različno! Včasih zadostuje 4 ure, drugič pa 5, 6, 8, 10! Ampak se ne obremenjujem!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Dovolj mi je 7 ur. Vendar jaz rada spim in poležavam, tako da sem ob nedeljah in praznikih v postelji tudi po 10 in več ur. 🙂

Spim trdno in me nič ne moti, velikokrat se mi zgodi, da spim celo noč pri luči in TV, ki glasno nabija :)))

Se opazi, včasih da je TV igral celo noč……. 😉 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Se opazi, včasih da je TV igral celo noč……. 😉 :D[/quote]

:))) nisem si mislila, da je tako opazno :))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close