Koliko ste se ženske res pripravljene potrudit v življenju?
Kot predvideno, se ena tema, ki je sla v nic. Ko moski napise, jaz bi zensko, slisi kaj vse mu je za storiti. Nenazadnje, to, da se mora potruditi, nekaj narediti, ze sam ve. Ko pa zenske pisejo, kaj vse si zelijo, pa se jim ne zgodi (kar tako iz neba, a ne), pa se tradicionalisti le razpisejo o neresnosti in nezrelosti (drugih) moskih. Kot pravi imbecili, znajo le svoje lajnati. Pac, ne razumejo razlike med izbirati in biti izbran. Nimajo izkusenj. Zato tudi vztrajno ponavljanje moskega prilagajanja kot vrhunske vrline. Opisujejo svojo realnost. Druge izbire kot postati ameba svoji “izbranki” tako NIMAJO. Zato tudi ne prenesejo pomisli na moske, ki lahko izbirajo, ki si lahko dovolijo, da so do zensk kriticni, katerih spolno in ljubezensko zivljenje je svetlobno leto od njihovega. Kaj o mojem zivljenju ve povprecen fukfehter ali copatar. Mojih moznosti, vsakdana, si se predstavljati ne more. Tako kot si jaz ne morem predstavljati zivljenje George Clooney-a.
Moskim, ki si jih zenske zelijo, se ni treba vezati, da bi dobili seks ali obcutili ljubezen. Ne potrebujejo niti gospodinje. Znajo sami zase poskrbeti. Zenske ne potrebujejo niti iz ekonomskih razlogov; za delitev stroskov v skupnem gospodinjstvu. EDINO dva razloga govorita v prid poroki ali dolgorocni kohabitaciji. Eventualna zelja imeti otroka in/ali partnerka s podobno vizijo zivljenja, kjer vse stece z minimalnim prilagajanjem. Ne, tradicionalisti, vecina vas tega nima. Vecina ste samo poslusni kuzki, ki ste se pac prilagodili katam, ki ste jih dobili. Ce vam jutri placam pocitnice v kaksni “pohujsljivi” drzavi, vas “izbranka” gladko malo ne bo pustila. Pac, pusiji… Zenske zo vas izbrale zaradi vase “zanesljivosti”, ubogljivosti, vodljivosti, ne pa zato ker ste MOSKI s svojo hrbtenico.
Zakaj bi šla v nič? Ker ni samo po tvoje? 🙂
Ko ženske pišejo podobno, je v bistvu ravno obratno, kot ti pišeš, tradicionalisti pišejo enako tem ženskam, ki le jamrajo, kot moškim. Se predobro zavedamo, kaj je krivo. Saj ves čas ponavljamo, da ste obojni na dveh različnih bregovih in namesto da bi stopili skupaj, se borite en proti drugemu in “prepričujete” drug drugega, da naj se nasprotni spol prilagodi, že želi kaj več.
a ti bi pa tvojega tipa pustil ??? ☺[/quote]
Ja, in če ‘izbranka’ reče.. ‘Jaz bi pa kdaj rada šla letos s tabo sama na dopust’, pa slišite, da vam ‘prepoveduje’, da greste s prijatelji… pametnjakoviči pametni! Niti ene babnce ne poznam, da bi descu prepovedala, da kaj naredi ali da kam gre. Tolk o tem pa o babah k nonstop težimo k mamo probleme..
Fotrov sine, a kakšne, ki je pa zaželjena pa ne poznaš? 🙂
Dobra ženska (če lahko uporabim kar vaš izraz tu gor) komot izbira med dobrimi moškimi in obratno seveda. Ampak tule to marsikomu sploh ni jasno… ker tega preprosto ne poznate.
zanimivo, da ni povpraševanja po bejbah, ki obvladajo:
pranje gat, pospravljanje štunfov v parih, peglanje srajc, vsaj za vikend doma skuhane hrane, 1x teden preoblečenih postelj in zamenjanih brisač … ☺☺☺
seks pa vsaj za vsak drugi 29.02. ☺
Zakaj si tisti, ki ste kakor zadovoljni s svojim ljubezenskim oziroma neljubezenskim življenjem, pač tistim segmentom, ki se tiče nasprotnega/istega spola, daste toliko dela s samskimi?
In če ste kakor uspešni in zadovoljni, kako se lahko tako dobro vživite v samsko kožo, da jih tako do potankosti znate analizirat?
Odpiranje profila kao za foro – je res kdo tako naiven, da temu verjame?
.. emancipacija ne pomeni, da si samska. To sta dva različna pojma. Ne vem zakaj si babnca ne bi, če bi bila emancipirana, želela družine? Kaj pa pomeni copatarski tipček? Je copatarski že zato, če si zaželi kej resnejšega? Ker da bi se kdo v celoti podrejal… ne poznam nobenega.[/quote]
copatarski je takrat ko podredi svoj lajf 1 ženski… to je simpl…
copatarski je ko ne dela več to kar je delal prej (sploh če je edina sprememba ženska v njegovem lajfu)
Copatar je tisti ki 10 let živi sam pride na vsako žurko je star 34 potem dobi žensko in naenkrat ne gre več na nobeno žurko (ali zelo zelo redko) čeprav nam reče da si TO ŽELI ker mu je blo kul ampak v istem stavku pove ”ja saj veš če bo pol doma tečna”
To je primer copatarja… tam kjer ima ženska glavno besedo zavestno ali nezavestno
Noben pravi moški si ženske ne želi samo zaradi ženskosti, oziroma si jo želi ampak samo za določen čas in želi SI JIH VEČ… tu je ravno tisti point. Mogoče si nek moški želi ženske zaradi ženskosti prvi par let morda celo 10, ampak noben si pa ne želi svoje ženske zaradi ženskosti 40 let… tudi če bodo babice in dedki razlagali in karkoli kdo reče, vsak moški pogleda in sanja da bi nategnil še kero drugo, in če svojih sanj ne more uresničit je copatar ali nesamozavestnež ali brez jajc ali karkoli želiš vnesti v to mesto.
Zakaj bi moški sploh želeli krotiti svoj moški nagon, zaradi vse drekastih pesticidov in ostalega sranja naš libido itak upada, vse več žensk se sooča s težavami da moškemu več ni za seksat, kriva je prehrana in življenski stil. Ti bi pa rada to še ukrotila… 2 generaciji po tebi bodo imeli problem ko moškim več nebo za seksat…
No pol pa me zanima kaj bi rekle babnce če bi det reko da gre danes s prijatli v kurbenhaus 😉
Samski se lahko obleče in gre kaj pa vezan, da omeni to ženi ali punci bo ogenj v strehi in tema na monu… KAJ NAJ NAREDIM?
Ne se lagat sama sebi…. saj dostikrat ženske res ne REČETE da nekaj vaš moški ne sme, ampak mo to date vedet podzavestno z obnašanjem in čobo do tal…
Kje pa tebe cevelj zuli, anonimna oseba, da se ti da vtikovati v moje privat zadeve? Nisi ne prva ne zadnja, ki si ne mores predstavljati mojega zivljenja. Sem playboy, sem samski, sem v vezi, eni, dveh, treh, stirih, … in to vse hkrati, odvisno pac koga vprasas. Charlie Sheen /light; rings a bell? O “odnosih” ne teoretiziram. Jih prakticiram. 😉
Misliš, da smo že od svojih otroških let poročeni oziroma v vezi ? :)[/quote]
misliš da je samskost enaka danes kot pred 40 leti ali pred 100 ?
Še pred 10timi je samskot bila DRUGAČNA.
Kje pa tebe cevelj zuli, anonimna oseba, da se ti da vtikovati v moje privat zadeve? Nisi ne prva ne zadnja, ki si ne mores predstavljati mojega zivljenja. Sem playboy, sem samski, sem v vezi, eni, dveh, treh, stirih, … in to vse hkrati, odvisno pac koga vprasas. Charlie Sheen /light; rings a bell? O “odnosih” ne teoretiziram. Jih prakticiram. ;)[/quote]
Samo sprašujem.
Zame si ti tako anonimen kot jaz zate, ker kolikor vem, Dater ni tvoje ime in priimek. In kaj ima to zveze s čimerkoli? Sem mislila, da na forumih debatiramo, ne pa posredujemo svoje osebne podatke.
Kaj ti pomaga imet punco, če pa potem nič zabavnega ne počneš z njo ? To je potem isto, kot da je sploh nimaš. Temu Robiju se že prek foruma vidi, da je čist preveč resen človek, da se nikoli nič ne poheca, njegov stil pisanja je suhoparen, nezanimiv, Marko ista verzija, misli si da je zabaven, v resnici ima pa že več kot 80 % forumašev poln ku*ac teh njegovih definicij in teorij. Nič čudnega, da se potem takšni poslužujete ljubezenskih portalov, saj samo na tak način lahko naletite na sorodno dušo. Normalne, s tem mislim predvsem zgovorne, zabavne, privlačne ženske ne visijo tam gor, to je pač dejstvo.
Misliš, da smo že od svojih otroških let poročeni oziroma v vezi ? :)[/quote]
misliš da je samskost enaka danes kot pred 40 leti ali pred 100 ?
Še pred 10timi je samskot bila DRUGAČNA.[/quote]
No, pred 40 timi še nisi živela, pred 10-timi si pa vse skupaj še drugače doživljal. Čez 10 let jo boš pa verjetno spet. Morda boš že poročen copatar. :))
Kje pa tebe cevelj zuli, anonimna oseba, da se ti da vtikovati v moje privat zadeve? Nisi ne prva ne zadnja, ki si ne mores predstavljati mojega zivljenja. Sem playboy, sem samski, sem v vezi, eni, dveh, treh, stirih, … in to vse hkrati, odvisno pac koga vprasas. Charlie Sheen /light; rings a bell? O “odnosih” ne teoretiziram. Jih prakticiram. ;)[/quote]
Moram priznat, da mi charlie sheen ni všeč. Tak zporn mi deluje. Brad Pitt mi je pa…res lep.
misliš da je samskost enaka danes kot pred 40 leti ali pred 100 ?
Še pred 10timi je samskot bila DRUGAČNA.[/quote]
No, pred 40 timi še nisi živela, pred 10-timi si pa vse skupaj še drugače doživljal. Čez 10 let jo boš pa verjetno spet. Morda boš že poročen copatar. :))[/quote]
Še vedno moja trditev drži… samskost pred 40timi 100timi in pred 10timi leti je BILA DRUGAČNA
ne na meni na vseh samskih ker so bile tudi drugačne okoliščine itd…
Tebi pa svetujem da se naučiš spolov… živela nisem ne pred 40tih ne zdaj 😉
Misliš, da smo že od svojih otroških let poročeni oziroma v vezi ? :)[/quote]
misliš da je samskost enaka danes kot pred 40 leti ali pred 100 ?
Še pred 10timi je samskot bila DRUGAČNA.[/quote]
Kaj misliš s tem “drugačna” ?
Bil sem 30 let samski in zato mi ne more nekdo očitati, da ne razumem samskega življenja.
Samsko življenje se od samskega življenja razlikuje. Ti lahko sklepaš o samem sebi, ne pa o samskih ljudeh na splošno. Samski človek ni nujno osamljen. Če si ti bil kot samski osamljen, to ne pomeni, d aje vsak. Sklepam namreč, da je tvoje samsko življenje bilo dolgčas, ampak ni nujno, da je vsako samsko življenje dolgčas.
Samsko življenje se od samskega življenja razlikuje. Ti lahko sklepaš o samem sebi, ne pa o samskih ljudeh na splošno. Samski človek ni nujno osamljen. Če si ti bil kot samski osamljen, to ne pomeni, d aje vsak. Sklepam namreč, da je tvoje samsko življenje bilo dolgčas, ampak ni nujno, da je vsako samsko življenje dolgčas.[/quote]
Pretežko za razumet za ene veš Spider 😛
a jaz prav berem v tej temici, da se tipi nažigate … vprašanje pa je namenjeno ženskam … Sine – temle pač ne morem odpustiti -> zablojenost ni greh ☺
Mimogrede, na temo…
To, da se zenske, v primerjavi z moskimi, v povprecju manj “pomujajo”, da bi si “nasle” partnerja, je posledica “staromodnih” prepricanj, da naj le “caka” na “princa”, in dejstva, da se dejansko tudi pasivnim (mladim) zenskem “dogaja”, ce le kolikor toliko normalno zgledajo.
Osebne izkusnje pa so me naucile, da se, odvisno od motivacije, tudi zenske znajo se kako “obrniti” za “pravega” moskega. Vsaj tiste, ki jih je pamet ze srecala. Se kako prefrigano vedo, kdaj ti ga “spontano” pofafat. No kidding. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.