Koliko spolnih partnerjev je preveč/premalo?
Razumem. Zdelo se mi je samo, da praviš, da tebe se ne da zajebavat, zdaj pa vidim, da sem te pravilno razumel že prej. Ti ne želiš, da te kdo zajebava, zato ne greš v zvezo. Vendar, tega si nihče ne želi.
Od zgoraj ponavadi voda zgleda čista…Saj veš, da se umazanija skriva bolj v globini in pride na površje, ko malo razburkaš vodo. 🙂
Če nekdo noče v vodo, ima verjetno za to dobre razloge.[/quote]
Seveda, nekoč je že skočil v čisto vodo in jo razburkal, zdaj pa tega več ne želi oziroma še ne upa ponoviti. 🙂
Ti in Marko meni delujeta kot dva, ki se bojita, da jima bo nekdo preluknjal rokavčke.[/quote]
to smo naredili tvojemu fotru … in nam je žal že vse tvoje življenje
Ti in Marko meni delujeta kot dva, ki se bojita, da jima bo nekdo preluknjal rokavčke.[/quote]
Jaz skačem v vodo brez pomagal. 🙂 Sem dober plavalec, kaj dober, odličen. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.