Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Koliko spolnih partnerjev je preveč/premalo?

Koliko spolnih partnerjev je preveč/premalo?


Od zgoraj ponavadi voda zgleda čista…Saj veš, da se umazanija skriva bolj v globini in pride na površje, ko malo razburkaš vodo. 🙂

Če nekdo noče v vodo, ima verjetno za to dobre razloge.[/quote]

Mogoče je samo bolj zmrzljive sorte in ga je treba prej ogreti. :)))


Od zgoraj ponavadi voda zgleda čista…Saj veš, da se umazanija skriva bolj v globini in pride na površje, ko malo razburkaš vodo. 🙂

Če nekdo noče v vodo, ima verjetno za to dobre razloge.[/quote]

Mogoče ve, da se je že polulal vanjo. Pa morda pred njim še kakšen njegov kolega.


To lahko zgleda sumljivo..Te finte delujejo pri copatarjih.
Bo spet dokaz, da ga hočeš le zajebat. 🙂


To lahko zgleda sumljivo..Te finte delujejo pri copatarjih.
Bo spet dokaz, da ga hočeš le zajebat. :)[/quote]

Jaz pravim, da pustite Spiderju, da živi življenje kot mu paše. Zakaj bi moral utemeljevati svojo odločitev?

prodam večje število zvočnih posnetkov poka junferjev … če kdo rabi za potrjevanje verodostojnosti števila bejbik ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Razumem. Zdelo se mi je samo, da praviš, da tebe se ne da zajebavat, zdaj pa vidim, da sem te pravilno razumel že prej. Ti ne želiš, da te kdo zajebava, zato ne greš v zvezo. Vendar, tega si nihče ne želi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Od zgoraj ponavadi voda zgleda čista…Saj veš, da se umazanija skriva bolj v globini in pride na površje, ko malo razburkaš vodo. 🙂

Če nekdo noče v vodo, ima verjetno za to dobre razloge.[/quote]
Seveda, nekoč je že skočil v čisto vodo in jo razburkal, zdaj pa tega več ne želi oziroma še ne upa ponoviti. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti in Marko meni delujeta kot dva, ki se bojita, da jima bo nekdo preluknjal rokavčke.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ti in Marko meni delujeta kot dva, ki se bojita, da jima bo nekdo preluknjal rokavčke.[/quote]
to smo naredili tvojemu fotru … in nam je žal že vse tvoje življenje

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ti in Marko meni delujeta kot dva, ki se bojita, da jima bo nekdo preluknjal rokavčke.[/quote]
Jaz skačem v vodo brez pomagal. 🙂 Sem dober plavalec, kaj dober, odličen. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, vsestranski športnik si. Odličen tenisač, košarkaš, plavalec. Po številu oddanih prispevkov se ti vidi, da trdo garaš, za te tvoje res izjemne dosežke.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Popravek : nogometaš namesto košarkaš.

No pa saj si verjetno tudi v košarki izjemen. Zadevaš trojke, pa delaš prodore, kot Tracy Mcgrady v najboljših letih.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close