Koliko pijete?
a to zdaj mene prištevaš zraven? Aja ker sem moški, pač…
Men trenutke sreče povzroča vse kaj drugega kot alkohol, sam tolk v vednost[/quote]Neeeee ker si moški, ker si človek vendar! 😉 (kaj ljudje vidite v pijači? :)
Tako da obstajajo ljudje ki bežijo od žensk……. :))))
Bravo Ribica! :D[/quote]
tuše 🙂
Čakaj, čakaj malo!To ne gre ravno tako.
V naravi volkovi polovijo iz črede vedno najpočasnejše živali. Posledično je čreda vse hitrejša.
Menda alkohol uničuje/pobija možganske celice a ker lahko “ulovi” le najpočasnejše lahko človek, ki pije alko vse hitreje in hitreje razmišlja….. 😉 :)))
Ne ven ali je hitro razmišljanje razlog za neseksanje? Dvomim. Ker kolikor pijančkov poznam imajo praviloma več otrok kot abstinenti….. :)))
Jaz ga znam kar spit nekaj, ko me prime. Po cele dneve imaš neke obveznosti, pa ibunge in roke za to in ono, ampak se je treba znati odklopit, ko ti začne vse presedat. En znanec ima zidanico v Beli Krajini in nam včasih odstopi ključe, da se ga gremo dol nažret in še kaj okoli bajte postorimo, če je že kaj takega. In če smo sploh sposobni, seveda. Ampak to so prave slovanske požrtije, ki trajajo po dva – tri dni. Kar orenk alkoholizem zganjamo. Ni to za razne Markote – samo za prave konje. Markoti se vedno nekaj napovedujejo cel teden vnaprej in tik pred odhodom odpovejo, ker je otrok zbolel, pa mati zbolela, pa foter slab… Nikdar ne omenjajo bolezni žen, čeprav vsi vemo, da jih babe ven ne pustijo.
Jaz bom pisal bolj relativnostno, da bo bolj razumljivo… 🙂
Enih 65% tekočine, ki je spijem, je voda, 20-35% razni sokovi (ki jih mešam z prej omenjeno vodo :), ostalih 5-10% so različne alkoholne pijače (pivo, radler, vino, mleko, borovničevec, …).
pa lej no, leto ima 12 mesecev to je cca 1.2 litra žganja na mesec ali pa ca en štamprl na dan, je to veliko? kaj pa vem no, vse je relativno…pa tud pitje v zmernih količinah je zdravo za organizem, tako da nevm kaj se zavarovalnice grejo da kar ve po vrsti ki malo spijemo uvrščajo v rizične skupine…rizično smi itak vsi, zdarvi še najbolj, ker prej ali slej zbolijo
Strup za telo…
Sploh to predelano, ki ga dobiš pod kao “trajno”
Najboljše je materino :)[/quote]
Čaki, a ne govorimo o alkoholu?:)
Ti pogrešaš materino al si še vedno priklopljen?:)) Priznaj….:)))[/quote]
Ne pogrešam materinega, niti nisem priklopljen na materine prsi. Rad pa se priklopim na ženske prsi… priznam 🙂
Razsvetli me, mleko je…?[/quote]
Mleko je padlo tja zaradi količine. 🙂 Kaj pa je, pa ti menda ja ne rabim govorit. Če se skisa, lahko povzroči tudi bruhanje, kot alkohol. :)) No vidiš, še en razlog, da je tam, kjer je.
…hrana 😉
Kravje je hrana za teličke, kozje za kozličke, kobilje za žrebičke, svinjsko za prašičke 😉
Ribica a spiješ veliko (kakšnega) mleka? 😉 :D[/quote]
Mleka kar nekaj, ker pijem belo kavo:). Bom umrla?:)))[/quote]Hmmmmm, ne vem, če boš al ne boš, je pa nevarno da začneš……mukat…. :)))
Forum je zaprt za komentiranje.