koliko časa seksate
A ni fajn podaljševanje nečesa, v čemer uživata oba? ;)[/quote]
Nekateri ne znajo uživati, zato bi radi na hitro opravili samo nujni del. :)[/quote]
Kam sta se vidva zaletela? On je govoril o “polurnem drajsanju”…
A vidva drajsanje štejeta pod prijeten užitek? 😛
Ja lej, če je človek sam tolk neiznajdljiv, da mu morajo vse drugi pokazat, je pač tako, da mora srečati zadostno število ljudi z različnimi tehnikami.
Ja lej, če je človek sam tolk neiznajdljiv, da mu morajo vse drugi pokazat, je pač tako, da mora srečati zadostno število ljudi z različnimi tehnikami.[/quote]
Aja, vsak ti pokaže nekaj in po določenem številu osebkov že z uveljavljenimi licencami se lahko uvrstiš med strokovnjake?:))) To je najbrž podobno temu kot če bi rekel, da več ljudi kot boš srečal, bolj jih boš imel rad, a ne:).
Ja lej, če je človek sam tolk neiznajdljiv, da mu morajo vse drugi pokazat, je pač tako, da mora srečati zadostno število ljudi z različnimi tehnikami.[/quote]
Aja, vsak ti pokaže nekaj in po določenem številu osebkov že z uveljavljenimi licencami se lahko uvrstiš med strokovnjake?:))) To je najbrž podobno temu kot če bi rekel, da več ljudi kot boš srečal, bolj jih boš imel rad, a ne:).[/quote]
Mah, enim lahk 10x pokažeš, pa bo še kar delal po svoje (narobe), drugi se pa samouki in so poleg še inovativni. Je ena čist dost za slednjega.
Forum je zaprt za komentiranje.