koliko časa seksate
Precej debate o sexu je sprožila Tatjana, pa mi je prišlo na misel, da se tudi jaz oglasim.
Stara sem 28 let, mož 30, poročena 3 leta, imam čudovitega moža, kateri je moj 3. spolni partner in upam, da tudi zadnji in hčerkico staro 3,5 leta, imamo svojo hišo, poleti kampiramo ma morju v svoji prikoici in sploh, bi lahko rekla, da je vse 1a.
Zanima me sledeče, kolikokret tedensko sexate, koliko časa v povprečju traja sex, koliko posvečate predigri, vaš najljubši položaj, koliko ste stari?
Nekateri se hvalijo, da sexajo 1 uro in ……., sama v to ne verjamem, moj povprečni sex traja od 10 do 15 minut, kar se mi zdi čisto normalno (z prešnjima dvema tudi nekako tako), najljubši položaj mi je če sem jaz na njemu, tako mi tudi pride, seksamo, povprečno 2 do 3 x, na teden,
Zanima me vaše mnenje.
Ni mi ravno najbolj jasno zakaj je pomembno če poleti kampirate v svoji prikolici na morju… Bi bilo kaj drugače, če bi počitnikovali v hotelu?
Kar se tiče seksa pa: Sicer se zgodi, ampak je zelo redko, da kakšen dan seks izostane. Skoraj vedno seksava precej več kot 1 uro. Sva pa že tudi celo noč, do zore… Večkrat. 15 minut porabiva zgolj za “quicky-ja”, kadar se nama res kam mudi…
Če seks pri vama traja 15 minut, ni s tem nič narobe, če sta tako navajena. Vsak ima pač tako, kot si sam naredi… To, da pa drugim ne verjameš, je pa tvoj problem… 😉
Ne obremenjuj se z drugimi in razno raznimi hvalisanji, ker boš postala le nezadovoljna. Kar pa je tudi namen takšnih samo-hval.
Drugače pa…..Vse je odvisno od situacije..Včasih 15 minut, včasih eno uro…..:)[/quote]
Štopate in gledate na uro do minute natančno?
Se pravi spontanosti ne manjka ? :))
Ne obremenjuj se z drugimi in razno raznimi hvalisanji, ker boš postala le nezadovoljna. Kar pa je tudi namen takšnih samo-hval.
Drugače pa…..Vse je odvisno od situacije..Včasih 15 minut, včasih eno uro…..:)[/quote]
Štopate in gledate na uro do minute natančno?
Se pravi spontanosti ne manjka ? :))[/quote]
Dajemo podatke za statistični urad. :)))
Menda traja najbolj pogost seks 36 min.
1min jo nagovarja
5min “posla”
30min se pa izgovarja, da bo drugič boljš…….
Se pa sprašujem kakšne so to ženske pri kateri se moraš izgovarjat vsaj tri ure na dan, čez vikend pa šest ur…… 😀
Ali pa kakšen je moški …. :D[/quote]Ker je on uspel v tem, da je doživel kar je želel ali ker je sposoben potem še tri ure moledovat za prihodnjič vse zato, ker je bil z “nesposobno žverco”, ki ni doživela tisto kar je želela? 😉
Forum je zaprt za komentiranje.