Koliko bi vas pa pa bilo ZA menage a trois?
Jah, če bi naredil na tak način kot njej – definitivno ne bi bila kul do njega… Ven bi ga vrgla… Ups, sebe bi ven vrgla, glede na to, da pri njemu živim…
Sicer pa mislim, da bi kakšno prevaro tudi požrla… Ker življenje je dolgo in da se ti 40 let življenja z enim nič kaj takega ne pripeti – matr to morta bit pa oba karakterja !!!
Torej vse se da zmenit in popravit, če le ni takole ”suho nategovanje” kot v trenutno najbolj popularnem postu na tem forumu….
''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''
Forum je zaprt za komentiranje.