Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Koga imate – zdravnika ali zdravnico

Koga imate – zdravnika ali zdravnico

Zdravje je največje bogastvo pravijo. Mene pa zanima komu bolj zaupate oz. koga raje izberete zdravnika ali zdravnico in zakaj?

Jaz imam osebno zdravnico, s katero se lahko čisto vse pogovorim in ji zaupam.
Ko pa grem k specialistu pa imam raje zdravnika, torej moškega.

meni se zdi,da se strokovnost zdravnika/ce , ne meri po spolu.

Yonix

Se strinjam, strokovnost ni vprašanje, zato pa se lahko odločamo ali gremo k zdravniku ali zdravnici.
samo sprašujem koga raje izberete.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close