Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kočevski redarji izmerili avto na avtovleki

Kočevski redarji izmerili avto na avtovleki

Zakaj je do tega prišlo? Ne zato ker so redarji tako tumpasti, kar itak so, ampak zato ker niso hoteli kaznovati avtovleke in so nato napisali kazen lastnici vozila.
marsikateri bi plačal. Ampak so lastnico spravili v prekrškovni postopek, ki ga sploh ni bilo, ker avto ni bil v prometu kot vozilo ampak kot tovor. Župan flanca o pritožbenem postopku in pravičnosti. Tukaj bi morali po uradni dolžnosti ustaviti postopek ne na pritožbo lastnice se ji opravičiti in povrniti nastalo škodo zaradi vznemirjanja. Redarja bi morali ovaditi zaradi zlorabe položaja.

Na koncu župan promovira pritožbene postopke, da se bodo povečali: ljudje bodo plačevali polne kazni in še stroške postopka . Nekdo misli da je inovativen. Sramota, kaj imajo zaposleno.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Medved804, 15.09.2025 ob 08:10

Zakaj je do tega prišlo? Ne zato ker so redarji tako tumpasti, kar itak so, ampak zato ker niso hoteli kaznovati avtovleke in so nato napisali kazen lastnici vozila.
marsikateri bi plačal. Ampak so lastnico spravili v prekrškovni postopek, ki ga sploh ni bilo, ker avto ni bil v prometu kot vozilo ampak kot tovor. Župan flanca o pritožbenem postopku in pravičnosti. Tukaj bi morali po uradni dolžnosti ustaviti postopek ne na pritožbo lastnice se ji opravičiti in povrniti nastalo škodo zaradi vznemirjanja. Redarja bi morali ovaditi zaradi zlorabe položaja.

Na koncu župan promovira pritožbene postopke, da se bodo povečali: ljudje bodo plačevali polne kazni in še stroške postopka . Nekdo misli da je inovativen. Sramota, kaj imajo zaposleno.

 

 

 

Prejšnji kočevski župan je bil gospod PREBILIČ…

VSE JASNO!

????

 

Razumem sicer, kaj pišeš, me pa zanima vir tega?

Saj redarji niso znani kot cvet inteligence, ampak teli kočevski pa sploh sekajo ven. A so to potomci tistih, ko je medved bukev nategnil?

Noben uradnik, ni lih inteligenten ,  Tudi policaji in vojaki so bolj tumpaste sorte, saj morajo včasih izpolnjevati tudi tumpaste zadeve, ki jih normalna oseba ne bi prebavljala.

Odgovor na objavo uporabnika
ta pikra, 15.09.2025 ob 10:04

????

 

Razumem sicer, kaj pišeš, me pa zanima vir tega?

https://dolenjskainfo.com/novica/lokalno/kocevski-redarji-za-prehitro-voznjo-kaznovali-lastnico-avtomobila-ki-je-bil-na-avtovleki-kako-se-je-koncalo/307315

Butale ! Kaj čakajo, da jih ne vržejo iz službe ?

Očitno gre v Kočevju za prave može, ki spoštujejo red in disciplino ter vzorno polnijo občinsko blagajno. Do zdaj so se dobro izkazali v obeh znanih primerih, zato bi jim lahko zaupali pomembnejše naloge, kjer bodo njihove sposobnosti in prizadevnost nedvomno lahko prišle še bolj do izraza. Zaupati jim je treba problematiko brazilcev. Ne dvomim, da bo z njihovo doslednostjo in zagnanostjo rešena tik-tak. Dober glas o njihovi učinkovitosti bo morda segel še do Bruslja. Če pa na volitvah zmaga Prebilič, jih pa zagotovo čaka bleščeča kariera specialcev. Svojim vnukom bodo lahko pripovedovali zgodbe o svojem vzponu: Začelo se je, ko je en fantek pri vrtcu lulal v travico…

Odgovor na objavo uporabnika
Medved804, 15.09.2025 ob 12:58

https://dolenjskainfo.com/novica/lokalno/kocevski-redarji-za-prehitro-voznjo-kaznovali-lastnico-avtomobila-ki-je-bil-na-avtovleki-kako-se-je-koncalo/307315

Redarstvo je pojasnilo, da vozilo v času domnevnega prekrška ni bilo v pogonu, temveč naloženo na avtovleko s hrvaškimi registrskimi tablicami. Postopek zoper lastnice je bil zato ustavljen, plačilni nalog preklican, kazenske točke pa niso bile evidentirane.

Odgovor na objavo uporabnika
ta pikra, 15.09.2025 ob 13:51

Redarstvo je pojasnilo, da vozilo v času domnevnega prekrška ni bilo v pogonu, temveč naloženo na avtovleko s hrvaškimi registrskimi tablicami. Postopek zoper lastnice je bil zato ustavljen, plačilni nalog preklican, kazenske točke pa niso bile evidentirane.

Postopek je bil ustavljen na podlagi pritožbe lastnice vozila, v postopku ki se ne bi nikoli sploh smel začeti. Ni bil ustavljen po uradni dolžnosti, če razumeš razliko?

Čista zloraba pooblastil  medobčinskega redarstva!

Potem bomo pa spet brali kako je bil redar žrtev napada. Pa veš da vsakemu dvigne pokrov, ce se gredo take kozlarije kot se jih gredo v Kočevju.

A niso tam zadnjič babici kazni napisali, ker je pustila triletnemu vnuku, da lula v javnosti?

se vidi da nisi med ta brihtnimi, kje delas?javna uprava, obcina, policija?

Odgovor na objavo uporabnika
Tona262, 15.09.2025 ob 14:31

A niso tam zadnjič babici kazni napisali, ker je pustila triletnemu vnuku, da lula v javnosti?

Cela burleska.

Sicer ugibam, ampak če avtomatsko prepoznavanje deluje enako kot na nekem drugem sisdtemu, ki ga poznam, potem je razlaga verjetno preprosta. Kamera snema tisti odsek 24ur/dan in na tem, kar kamera posname, ves čas teče avtomatsko prepoznavanje tablic. V tem primeru sta bili dve, ena slovenska (avto na vleki) in ena hrvaška (tovornjak/avtovleka). Sistem je zaznal obe tablici in povsem možno je, da je posledično šla kazen na dva konca: tej slovenski lastnici in tudi na Hrvaško tej avtovleki. Ali pa je tujo tablico sistem zavrgel oziroma ignoriral. Kakorkoli, kar je tukaj bistveno, je to, da bi moral biti pri prekrških vedno vmes še človek. Da se preveri ravno take mejne situacije. Seveda pa tudi človek ni nezmotljiv, še posebej če sploh ne gleda, kaj mu sistem meče ven in samo klika “Naprej”. Vmes pa skrola TikTok. Kot se je zgodilo kako leto nazaj pri testiranju avtonomne vožnje enega proizvajalca v ZDA, ko je šoferka takega vozila namesto nadzirala vožnjo gledala TikTok, avto pa povozil eno peško.

Odgovor na objavo uporabnika
owiqna, 15.09.2025 ob 23:46

Sicer ugibam, ampak če avtomatsko prepoznavanje deluje enako kot na nekem drugem sisdtemu, ki ga poznam, potem je razlaga verjetno preprosta. Kamera snema tisti odsek 24ur/dan in na tem, kar kamera posname, ves čas teče avtomatsko prepoznavanje tablic. V tem primeru sta bili dve, ena slovenska (avto na vleki) in ena hrvaška (tovornjak/avtovleka). Sistem je zaznal obe tablici in povsem možno je, da je posledično šla kazen na dva konca: tej slovenski lastnici in tudi na Hrvaško tej avtovleki. Ali pa je tujo tablico sistem zavrgel oziroma ignoriral. Kakorkoli, kar je tukaj bistveno, je to, da bi moral biti pri prekrških vedno vmes še človek. Da se preveri ravno take mejne situacije. Seveda pa tudi človek ni nezmotljiv, še posebej če sploh ne gleda, kaj mu sistem meče ven in samo klika “Naprej”. Vmes pa skrola TikTok. Kot se je zgodilo kako leto nazaj pri testiranju avtonomne vožnje enega proizvajalca v ZDA, ko je šoferka takega vozila namesto nadzirala vožnjo gledala TikTok, avto pa povozil eno peško.

Čudn, da te ne ukradejo.?

 

V tistih koncih podizvajalec pobira posnetke iz radarjev. Pregleda izpis in zradira svoje.  To delajo nepooblaščene osebe. Očitno tisti pooblaščeni redar, ki je printal fotografije in iskal lastnike vozil bil pri stvari. Nekaznovano.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close