ko te peca ženska
hehehe, ko bi ti vedela, da mnogo žensk, ki skrito fantazira o seksu v troje s parom , pa z istospolno osebo, sploh ni zapriseženih “lezb”, ki jih tako grdo opisuješ, ampak so samo priložnostne delilke in upajoče v želji, da bi preizkusile, kako to gre, ali v želji da jo v trojčku po dolgem času končno en dober desc nabriše in se malo “priljizne” 😀
Pa kaj niste nič informirani, da je tako “probavanje” zelo popularno v študentskih časih in pa med novodobnimi svobodnjaki danes? Flower Power generacija spet v pogonu 😉
Avtorici pa – kar ne želiš doživeti in poslušati, povej jasno in glasno, tako v opitosti, kot v treznosti. Morda si storila napako, ker je nisi ustavila že takoj na začetku, pa čeprav je bila opita. Saj bi razumela in dojela. Sedaj ima namreč v treznosti občutek, da ima šanse in boš to težje to pojasnila v treznosti, kot bi sicer “odpikala” v njeni opitosti 😉
Kot je običajno pri vseh temah na monskem čveku, tri četrtine ali 75%.[/quote]
matjazko = Marko
Katenjka = Bibita_Milita
zmedenca_samica = krivokljun = princess28
it = Alexis
Spider = Pajk
Primož = Robi
marinec.si…ta pa na žalost nima dvojnika, je preveč poseben
😀
Enako. Med vsemi plastmi populacije imaš tako super ljudi kot primitivce. In ne se sekirat, če te je rajcalo. To samo na sebi nič ne pove o tvoji spolni usmeritvi.[/quote]
Spoštovani,
res je tako, ne se sekirat. Ne drži pa navedba ene biseksualne, da navedeno nič ne pove o spolni usmeritvi avtorice. Zagotovo je oseba, ki dovoli dotikanje in poljubljanje osebi istega spola, v konkretnem primeru avtorica ženski in ob tem občuti vzburjenje, ugodje in mravljince, biseksualna. To bi seveda lahko avtorica ugotovila sama, če bi zadevo pustila dokončati. Škoda je tako bila že storjena…
Tu se seveda ne da nič pomagati, napaka je zapisana v genih. Če želite podrobnejše pojasnilo, je to možno to samo v osebnem stiku, zato navedite kontaktne podatke.
Lep pozdrav
No meni se je tudi že zgodilo, da me je pecala lezbijka, največ preko spleta (ampak za te spletne dvomim, da so v resnici in iskreno lezbijke, pomojem se samo hočejo delati za to, kar niso – da so kul in frajerke, pa tudi plus pri hetero moških dobijo). Pač povem, da me ženske ne privlačijo in da ne bom fejkala.
Sadni, ne vem, po kakni logiki si povezal katenjko in Bibito Melito (proti nobeni nimam nič, a ne vidim podobnosti ne po dolžini, resnosti in vsebini postov). Od Princess in zmedene samice pa bi sporočila komot lahko zamenjala, če ne bi bilo zraven nikov (pa isto nimam proti nobeni nič).
Pa jih prec zatreš v kali, kajne.[/quote]
Ne. Mislim da se mora človek sprejemat takšen kakršen je. :-)))[/quote]
Verjetno tudi druge potem sprejemaš takšne kot so?
Si pa ne znam mislit, kaj je tako groznega, če te peca ženska ali pa moški, ki ti ni všeč? V vsakem primeru moraš izustit oz, nakazat, da ti ni kul. Hudič je, če ti v podzavesti je kul, ampak se zaradi “lepšega” moraš pretvarjat, da se ti gravža, kajne avtorica? 😉
Tu se strinjam z Alexis, ni podobnosti med katenjko in Bibito Melito, razen če je BM tako spretna, da spremeni slog pisanja, tudi to je možno. Se mi pa zdi (možno je, da se motim), da so nekatere osebe tu na forumu “povezane” in dogovorjene, kdaj naj kdo na kaj odgovori, verjetno pa se dogovarjajo tudi glede vsebine sporočila.
Sem prebrala nekaj postov, jst sem na tem forumu prvič sodelovala nekaj tednov nazaj v tejle temi tukaj: http://med.over.net/forum5/read.php?124,7745162,page=2
Sem celo 3 slike od sebe gor pripopala ker je Krivokljuna zanimalo kako se ličim. Si lahko v zgornjem linku pogledate. Tematika je bila ličenje. Tisti, ki je napisal da smo zmedena_samica ali krivokljun in princess28 iste osebe se močno moti.
Forum je zaprt za komentiranje.