ko se samo stisnem
S partnerjem sva nekaj mesecev skupaj, živiva tudi skupaj, on zaposlen, jaz od decembra ne, a ni panike za denar, on ga ima za vse dovolj.
Ne glede na to, da ne hodim v službo, malih otrok ni ipd, se kak večer (no, ja , do zdaj trikrat)zgodi, da se, ko greva v posteljo samo stisnem k njemu in zaspim v par minutah.
Ampak, vsakič, ko se je tako zgodilo, sem zjutraj videla in mi je tudi povedal, da mu nekaj ne štima.
Tak občutek mi sploh ni všeč, vsakič, tudi danes razmišljam o tem in o tem, če se mu zdi, da ga zavračam…bullshit, ga ne, saj me zelo privlači.
Saj se bova pomenila o tem, verjetno še danes, a me zanima, če se kateri od vas tudi kdaj tako zgodi in če so vaši žrebci drug dan tudi malo mulasti in zaskrbljeni?
brez zamere, ti imaš človeka, ki mu je prva vrednota seks. vse ostalo pa….
saj pravim, kaj bo, če boš zbolela, ali imela rizično nosečnost.
bo imel razlog, da te vara, ker ni dobil vsak dan?
sem poznala tipa, ki je v vaški gostilni šinfal ženo, da mu ne da seksat, ker si je raka navlekla (na maternici…)
Forum je zaprt za komentiranje.