Ko se enkrat poročiš
Bi imel poleg žene še ljubico pa nobena (ženska na mestu) to ne želi bit?
Ti smola ti…[/quote]
Jah, smolo imajo ljubice, ki niso ljubice po svoji , ampak po Amorjevi volji, ker bogovom ljubezni se je težko upreti.;)))[/quote]
Matjazko, kje je v tem primeru kaka ljubica s smolo? Saj 9999 toži, da ON po poroki ni več zanimiv…
“Smolo” imajo le tiste, ki jih on zdaj več ne opazi, čeprav one še vedno letako okrog njega. :))
Jaz poznam samo rek: zvestoba je pomanjkanje priložnosti.
Drugače pa poznam več poročenih, ki varajo, kot samskih, ki bi se nebrzdano pasli naokrog, tako da bi moralo biti ravno obratno – če si poročen, bo priložnosti še pa še. Je pa res, da bo pa treba dati kaj od sebe, ne samo kot lesen ostržek čakat, da te bodo ženske obletavale same od sebe.
To je res, saj je logično. Ne velja pa to za vse, zato je to tudi izgovor za tiste, ki varajo. Skušnjavi pa ne podleže vsak. Niti vsak vanjo ne rine, tako kot nekateri, ki se jim to kar “samo od sebe zgodi”. :))
Da te nekdo povohat, moraš tudi ti njega povohat. Tisti, ki mu doma diši, pa ne voha naokrog.
To je res, saj je logično. Ne velja pa to za vse, zato je to tudi izgovor za tiste, ki varajo. Skušnjavi pa ne podleže vsak. Niti vsak vanjo ne rine, tako kot nekateri, ki se jim to kar “samo od sebe zgodi”. :))
Da te nekdo povohat, moraš tudi ti njega povohat. Tisti, ki mu doma diši, pa ne voha naokrog.[/quote]
Da se skušnjavi ne podleže, ni nujno vzrok samo v tem, da doma diši. Jih je kar nekaj, ki ne podlegajo kljub temu, da jim tudi doma (več) ne diši kaj dosti. Poleg tega pa tudi vsaka priložnost ni nujno res prava, tako da so samohvale nekaterih, da kljub obilo priložnostim niso podlegli, precej prinešene na repu.
To je res, saj je logično. Ne velja pa to za vse, zato je to tudi izgovor za tiste, ki varajo. Skušnjavi pa ne podleže vsak. Niti vsak vanjo ne rine, tako kot nekateri, ki se jim to kar “samo od sebe zgodi”. :))
Da te nekdo povohat, moraš tudi ti njega povohat. Tisti, ki mu doma diši, pa ne voha naokrog.[/quote]
Da se skušnjavi ne podleže, ni nujno vzrok samo v tem, da doma diši. Jih je kar nekaj, ki ne podlegajo kljub temu, da jim tudi doma (več) ne diši kaj dosti. Poleg tega pa tudi vsaka priložnost ni nujno res prava, tako da so samohvale nekaterih, da kljub obilo priložnostim niso podlegli, precej prinešene na repu.[/quote]
Želel si le povedati, da se lastna hvala v dreku vala. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.