Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kljub rasti smo 1 milijardo v minusu

Kljub rasti smo 1 milijardo v minusu

Kaj šele bo ko bo resna kriza vžgala ?

Desnaki so vedno imeli presežek v proračunu, saj ste videli tisto primerjavo, desnaki za reprezentanco 180 000, tile norci sedaj pa 1 800 000, torej 10x več !

Pa to ni največji problem, 1,2 milijona za zidanico, 7 milijonov za litijsko, milijoni kar letijo kot da na drevju rastejo, na zimzelenem drevju…

Velik problem je dvig plač v JS za 1,4 MILJARDE ter letni izdatki za nevladne organizacije v višini 0,6 MILJARDE Eur.

 

Brez tega bi imeli 1 MILJARDO presežka.

Ha,ha, ha kako se čudite, da smo v minusu. Po haranju desnice gremo dol,nato z levico rahlo in počasi gor.Če pride spet lačna in grabezljiva desnica bomo pa dokončno  padli dol, saj smo že  tako zapufani,da nas pokonča  že najmanjša turbolenca. Treba bo bolj resnico pogledat kdaj nam je z haranjem desnice šlo  boljše, jaz trdim ,da ravno nasprotno. Desnica mora nahranit z našim denarjem veliko dolžnikom njihove kaste,saj da dobijo vse te glasove morajo plačat, saj drugače ne bi nikoli dobili glasove. To so zdravniki, cerkev,razni Primci, Kanglerji itd. Njih volijo brez plačila samo naivneži, ki so po duši enaki Janši. Večji aparat,ki deluje za štab  sds je bogato poplačan z našim denarjem,ki ga ni,torej že  v startu nas za to zapufajo. Pa tudi Izraelu in Trampu in podobnim bomo vračali. Le volite jih,da boste ostali čisto  brez gat.

za golobje sranje je tudi janša premalo

mamo dovolj rezerv, zapufani smo manj kot avstrija, manj kot povprečje EU. Ni nek problem zategnit pas, če je treba, to zna vsaka budala. Ampak ni treba.

Odgovor na objavo uporabnika
enostavni podatki, 03.09.2025 ob 15:36

Velik problem je dvig plač v JS za 1,4 MILJARDE ter letni izdatki za nevladne organizacije v višini 0,6 MILJARDE Eur.

 

Brez tega bi imeli 1 MILJARDO presežka.

Za NWO 600 milijonov.

 

Kaj te organizacije pametnega naredijo?

 

Mi zna kdo povedati eno pametno stvar?

So tam neke zatežene zaposlene, kot birokratke za prostovoljna dela, ki pišejo cele dneve poročila za par ljudi, ki imajo kakšne aktivnosti, torej za par starostnikov.

Kam  dajo 600 milijonov, to je ogrooomno denarja. Izgleda so večji del  na plačah in to je vse. Plače iz lufta.

?????

 

Odgovor na objavo uporabnika
Protestiramo, 03.09.2025 ob 16:43

Ha,ha, ha kako se čudite, da smo v minusu. Po haranju desnice gremo dol,nato z levico rahlo in počasi gor.Če pride spet lačna in grabezljiva desnica bomo pa dokončno  padli dol, saj smo že  tako zapufani,da nas pokonča  že najmanjša turbolenca. Treba bo bolj resnico pogledat kdaj nam je z haranjem desnice šlo  boljše, jaz trdim ,da ravno nasprotno. Desnica mora nahranit z našim denarjem veliko dolžnikom njihove kaste,saj da dobijo vse te glasove morajo plačat, saj drugače ne bi nikoli dobili glasove. To so zdravniki, cerkev,razni Primci, Kanglerji itd. Njih volijo brez plačila samo naivneži, ki so po duši enaki Janši. Večji aparat,ki deluje za štab  sds je bogato poplačan z našim denarjem,ki ga ni,torej že  v startu nas za to zapufajo. Pa tudi Izraelu in Trampu in podobnim bomo vračali. Le volite jih,da boste ostali čisto  brez gat.

Kri , voda , blato, vse tekoče bi dejal !

Mislim da si pomešal vse skupaj, janša je imel po koncu korone presežek v prihodkih.

Sorry. Samo javnim uslužbencem je zrihtal tudi do 50 odst višje plače. Milijardo so požrli z Golobom, vse leve vlade delajo to. Ljudstvo zadolžijo, svoj aparat pa nagradijo – saj leve plus desne. Desne pa pol šparajo, gadno… Vendar tega ni v Z Evropi, razen v casu covida… na Balkanu je pa to konstanta.

Nekaj je ko je nekomu všeč ideološki pol, drugo pa je pisanje dejstev na argumentirani osnovi.

Desna politična opcija v Sloveniji ne obstaja, obstaja samo približek tega, pa vendar tisti za katere meniš da so desna opcija so bili na oblasti zgolj 7 let, preostalih 27 pa levi pol.

Kaj je Golobova vlada uspela narediti bomo dobili bilance šele po njihovem mandatu, za prejšnjo vlado pa se ve.

2416 uspešno realiziranih projektov

Za več kot 2000 projektov počrpanih EU sredstev

Janša je uspel pridobiti 10,5 milijarde € od tega kar 6,5 milijarde nepovratnih ostalo pa po negativni obrestni meri.

Imeli smo vavčarje, statistično gledano so jih v celoti pokoristili le levi, čeprav so pljuvali po tem

gorivo je bilo po 1 €

cene v trgovinah normalne

občinam je bilo namenjenih za kar 1,2 milijarde €

deževale so čestitke od vseh pomembnih EU in svetovnih voditeljev

Plus tega pa je bila še epidemija, ki se je pa Janša ni izmislil, ukrepi pa so bili veliko hujši tako v Avstriji kakor na Madžarskem in na Hrvaškem, najhujši pa v Italiji.

Jenull je na račun Janše zaslužil čistega več kot 40, 000 € saj so mu denar, ki so ga zbiorali njegovi podporniki v celoti vrnili on pa ga seveda ni vrnil donatorjem…

Tea Jarc tista, ki je svoj stres na Janšo stresala na Kredarici je na ta račun dobila službo izven Slovenije z plačo več kot 12,000 €

Nika Kovać je postala prepoznavna ravno tako na račun Janše, ravno tako čoban Zlatko Ćordić, Svetlana Makarović je ravno tako na račun Janše prejela nagrado, ki jo je pred leti zavrnila in še in še…

Vse kar sem navedel v številkah je navedeno na uradnih državnih straneh, ti pa mi potegni podatke te vlade in njihove uspehe (pa nisem ne za SDS niti ne Janšist)

 

 

Napiši potem še kako nismo smeli kolesrati in jesti bureka na stopnicah. To vse nam je sedaj omogočeno, lahko gremo tudi v drug občino.

 

Tega nikjer na svetu ni bilo, samo v času janševe vlade so samo izbranci lahko hodili na hrvaško položnice plačevati.

 

Ne more nekaj dobrih zakonov in nižanje davkov vseh teh zgoraj navedenih stvari odtehtati !!!!

Golob in Boštjančič vam za presenečenje pripravljata paket novih in višjih davkov.

Odgovor na objavo uporabnika
povejte vse, 03.09.2025 ob 17:11

Napiši potem še kako nismo smeli kolesrati in jesti bureka na stopnicah. To vse nam je sedaj omogočeno, lahko gremo tudi v drug občino.

 

Tega nikjer na svetu ni bilo, samo v času janševe vlade so samo izbranci lahko hodili na hrvaško položnice plačevati.

 

Ne more nekaj dobrih zakonov in nižanje davkov vseh teh zgoraj navedenih stvari odtehtati !!!!

Ne vem, ali si ti človek tako tumpast ali tako nerazgledan. Tega nikjer po svetu ni bilo? Po vsem svetu je to bilo, in še bolj zadrgnjeno. Najhujše je bilo tam, kjer so bile leve vlade. Ampak ti tega seveda ne moreš vedet, ker bereš samo leva trobila, če sploh.

Osnovno vprašanje je ali bi zaupali svoje premoženje npr. Boštjančiču?

Jaz mu ne bi niti 100 EUR.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close