Kje so preproste ženske?
Nagrada, ko žanjejo poglede moških oči…:)))
Da sedaj gre to za “strašno trpljenje”, tega tudi ne kupim.[/quote][/quote]
Pozdravljen Merinec.si
Nisem izmišljena,sem zelo original (vedno bila) in se ne podpisavam z drugačnim imenom.Sem prvič na momu in to je moje prvo izraženo mnenje. Nisem zmernež in glej tvoj stil pisanja je enak.
@preprostež
pod tvoje pisanje se podpišem z vsemi štirimi. Pa najbrž ne le jaz.
Slovenske ženske so v večini zelo “specifične.” In predvsem imajo velike gobčke. Vem, da je beseda kruta ampak le taka izžareva realnost.
Po moje je velik del tega v nacionalnem značaju tega naroda saj, če pogledamo kamorkoli smo mi, baje seveda!, povsod najboljši, najlepše ženske, moški so le pri nas itn, smo najuspešnejši, povsod sami presežniki in oh in sploh, še posebej ko imamo opravka s tujci, jim lezemo skozi vse luknje nekam in ne vemo kaj vse bi še naredili, da bi le kakšno lepo o nas rekli!
Resnica pa je, vemo, ravno obratna. Smo zadnji v vrsti in absolutno nepomembni!
Zelo lepo je reflektiral Slovenijo in slovenski značaj Porut Pahor. Vse bi naredil in kar je najhuje cena za to sploh ni pomembna, da bi se slikal z unim Obamo, in pol dneva se je šminkal, česal in tekal, v vsem je bil najboljši…v resnici pa drek od dreka…sorry.
Boljše primerjave skoraj ne morem najti.
Lepo prosim, da mi citiraš, kjer navajam svojo uspešnost ali da sem ljubosumna na visoke ženske ipd klavstrofobične kikse. No ja, vsaj nasmejala si se, torej nismo popolnoma za en dre*. Hvala. Mimogrede: ne zanima me, kaj delaš, kje in kako pa kakšen je tvoj kolega ali whatever, pa njegovo titulo si zatakni v “špranjo”, da bo vsaj za nekaj koristna ;)[/quote]
Glej ljubica,
Da se malo drugače ( v tvojem stilu ) oglasim nazaj,
Dobro si preberi moje sporočilo,ki se konkretno ne nanaša na določene osebe. Niti nisem navedla imen,ampak (komentirala na splošno vse teme,ne glede kdo jih je napisal,če pa sem ti slučajno stopila na žulj ,oprosti,ne namerno) dala ta post,kot primerjavo.Zaenkrat še ne žalim nikogar imensko ali osebno (kot nekateri). In mislim,da še imamo to pravico,da komentiramo in napišemo svoje mnenje. Itak pa, zelo stari pregovor pravi(citiram že nekoga na tej strani): Če mački stopiš na rep, začne cviliti.
IN tvoje res,res lepo izražanje,vsaka ti čast, zelo izvirno.Te res pokaže (tvoj notranji jaz) v pravi luči.Nimam namena, se spuščat na tvoj nivo (nisem petnajstletnica),ne vem, je poniževalno za odraslo osebo.Če pa me ne razumeš ali ne veš kaj pomeni zgoraj napisano,pa ti lahko nekdo od prisotnih prevede na tvoj način izražanja,ker nimam tako bogatega besednega zaklada.Da boš razumela in se nepotrebno vznemirjala (jeza škodi@).
Titulo pa bova s kolegom kar lepo obesila na vidno mesto (upam,da mu ne pozabim omeniti,ko se naslednjič vidiva na kavi),da jo bo lahko vsak videl in od zavisti pozelenel.
Če pa ti nimaš kaj za v ,,špranjo” to ni moj problem.
Če pa slučajno rabiš pomoč bom vprašala kolega , če ti posodi to svojo ,,titulo”.
Želim ti prijeten in lep dan!
Lp
Lepo prosim, da mi citiraš, kjer navajam svojo uspešnost ali da sem ljubosumna na visoke ženske ipd klavstrofobične kikse. No ja, vsaj nasmejala si se, torej nismo popolnoma za en dre*. Hvala. Mimogrede: ne zanima me, kaj delaš, kje in kako pa kakšen je tvoj kolega ali whatever, pa njegovo titulo si zatakni v “špranjo”, da bo vsaj za nekaj koristna ;)[/quote]
Glej ljubica,
Da se malo drugače ( v tvojem stilu ) oglasim nazaj,
Dobro si preberi moje sporočilo,ki se konkretno ne nanaša na določene osebe. Niti nisem navedla imen,ampak (komentirala na splošno vse teme,ne glede kdo jih je napisal,če pa sem ti slučajno stopila na žulj ,oprosti,ne namerno) dala ta post,kot primerjavo.Zaenkrat še ne žalim nikogar imensko ali osebno (kot nekateri). In mislim,da še imamo to pravico,da komentiramo in napišemo svoje mnenje. Itak pa, zelo stari pregovor pravi(citiram že nekoga na tej strani): Če mački stopiš na rep, začne cviliti.
IN tvoje res,res lepo izražanje,vsaka ti čast, zelo izvirno.Te res pokaže (tvoj notranji jaz) v pravi luči.Nimam namena, se spuščat na tvoj nivo (nisem petnajstletnica),ne vem, je poniževalno za odraslo osebo.Če pa me ne razumeš ali ne veš kaj pomeni zgoraj napisano,pa ti lahko nekdo od prisotnih prevede na tvoj način izražanja,ker nimam tako bogatega besednega zaklada.Da boš razumela in se nepotrebno vznemirjala (jeza škodi@).
Titulo pa bova s kolegom kar lepo obesila na vidno mesto (upam,da mu ne pozabim omeniti,ko se naslednjič vidiva na kavi),da jo bo lahko vsak videl in od zavisti pozelenel.
Če pa ti nimaš kaj za v ,,špranjo” to ni moj problem.
Če pa slučajno rabiš pomoč bom vprašala kolega , če ti posodi to svojo ,,titulo”.
Želim ti prijeten in lep dan!
Lp[/quote]
Teta, vas lohka js nekaj vprašam?
Pa vas bom kar vprašal…ghmmm!
A se da preveliko žensko sploh nategnit?
Glej ljubica,
Da se malo drugače ( v tvojem stilu ) oglasim nazaj,
Dobro si preberi moje sporočilo,ki se konkretno ne nanaša na določene osebe. Niti nisem navedla imen,ampak (komentirala na splošno vse teme,ne glede kdo jih je napisal,če pa sem ti slučajno stopila na žulj ,oprosti,ne namerno) dala ta post,kot primerjavo.Zaenkrat še ne žalim nikogar imensko ali osebno (kot nekateri). In mislim,da še imamo to pravico,da komentiramo in napišemo svoje mnenje. Itak pa, zelo stari pregovor pravi(citiram že nekoga na tej strani): Če mački stopiš na rep, začne cviliti.
IN tvoje res,res lepo izražanje,vsaka ti čast, zelo izvirno.Te res pokaže (tvoj notranji jaz) v pravi luči.Nimam namena, se spuščat na tvoj nivo (nisem petnajstletnica),ne vem, je poniževalno za odraslo osebo.Če pa me ne razumeš ali ne veš kaj pomeni zgoraj napisano,pa ti lahko nekdo od prisotnih prevede na tvoj način izražanja,ker nimam tako bogatega besednega zaklada.Da boš razumela in se nepotrebno vznemirjala (jeza škodi@).
Titulo pa bova s kolegom kar lepo obesila na vidno mesto (upam,da mu ne pozabim omeniti,ko se naslednjič vidiva na kavi),da jo bo lahko vsak videl in od zavisti pozelenel.
Če pa ti nimaš kaj za v ,,špranjo” to ni moj problem.
Če pa slučajno rabiš pomoč bom vprašala kolega , če ti posodi to svojo ,,titulo”.
Želim ti prijeten in lep dan!
Lp[/quote]
Teta, vas lohka js nekaj vprašam?
Pa vas bom kar vprašal…ghmmm!
A se da preveliko žensko sploh nategnit?[/quote]
Hej Janezek,iz katere luknje pa si ti ven prilezu.Se čudim,da si sploh skupaj spravil te pametne besede ali ti je kateri od odraslih pomagal.Ja BRAVOOOO,kako dolgo pa si za to rabil,je bilo zelo naporno ????
Če rabiš lestvico ti jo posodim,pa lahko skupaj preverima kako to gre.samo,mislim,da velike ne trzajo na maličke.
Hej javi kak je šlo !
A,si rabu lestvico?
Pa veš,kaj je durova lestvica ? In tetec,kateri jezik pa je to sploh.
Glej zaradi takšnih kot si ti in tvojih komentarjev,vsi izpadnemo kot dotalni idioti (preberi si komentar mirore).Smo ti skupinsko ploskali,daj Janezek(ko boš velik) da te povabimo na pir in ti predamo pokal za izvirnost in rdečo vrtnico,verjetno si jo zgubil.
Pa veš,kaj je durova lestvica ? In tetec,kateri jezik pa je to sploh.
Glej zaradi takšnih kot si ti in tvojih komentarjev,vsi izpadnemo kot dotalni idioti (preberi si komentar mirore).Smo ti skupinsko ploskali,daj Janezek(ko boš velik) da te povabimo na pir in ti predamo pokal za izvirnost in rdečo vrtnico,verjetno si jo zgubil.[/quote]
OOlalaa,tale pa je dobra,se strinjam stabo dur .Kaj misliš koga bo nasledil ?
Janezek nisem it,v vednost.
Lepo prosim, da mi citiraš, kjer navajam svojo uspešnost ali da sem ljubosumna na visoke ženske ipd klavstrofobične kikse. No ja, vsaj nasmejala si se, torej nismo popolnoma za en dre*. Hvala. Mimogrede: ne zanima me, kaj delaš, kje in kako pa kakšen je tvoj kolega ali whatever, pa njegovo titulo si zatakni v “špranjo”, da bo vsaj za nekaj koristna ;)[/quote]
Glej ljubica,
Da se malo drugače ( v tvojem stilu ) oglasim nazaj,
Dobro si preberi moje sporočilo,ki se konkretno ne nanaša na določene osebe. Niti nisem navedla imen,ampak (komentirala na splošno vse teme,ne glede kdo jih je napisal,če pa sem ti slučajno stopila na žulj ,oprosti,ne namerno) dala ta post,kot primerjavo.Zaenkrat še ne žalim nikogar imensko ali osebno (kot nekateri). In mislim,da še imamo to pravico,da komentiramo in napišemo svoje mnenje. Itak pa, zelo stari pregovor pravi(citiram že nekoga na tej strani): Če mački stopiš na rep, začne cviliti.
IN tvoje res,res lepo izražanje,vsaka ti čast, zelo izvirno.Te res pokaže (tvoj notranji jaz) v pravi luči.Nimam namena, se spuščat na tvoj nivo (nisem petnajstletnica),ne vem, je poniževalno za odraslo osebo.Če pa me ne razumeš ali ne veš kaj pomeni zgoraj napisano,pa ti lahko nekdo od prisotnih prevede na tvoj način izražanja,ker nimam tako bogatega besednega zaklada.Da boš razumela in se nepotrebno vznemirjala (jeza škodi@).
Titulo pa bova s kolegom kar lepo obesila na vidno mesto (upam,da mu ne pozabim omeniti,ko se naslednjič vidiva na kavi),da jo bo lahko vsak videl in od zavisti pozelenel.
Če pa ti nimaš kaj za v ,,špranjo” to ni moj problem.
Če pa slučajno rabiš pomoč bom vprašala kolega , če ti posodi to svojo ,,titulo”.
Želim ti prijeten in lep dan!
Lp[/quote]
Opravičilo sprejeto in se ravno rako opravičujem nazaj oz oprosti; razjezilo me je, da se je omenil moj nick v tvojem prvotnem postu torej sem sklepala, da letijo očitki name. Hvala za ponujeno titulo, podobno bom imela kmalu pa ne le zato, da bi kdo pozelenel, navsezadnje če smo odkriti nima za kaj. Moja “špranja” se nič ne pritožuje, da je večinoma sama in me niti ne opominja na to, da bi morala delati na tej spremembi. Hvala za kompliment o izvirnosti, to vedno prav pride pa četudi z negativnim tonom. Bodi dobro še naprej.
Pa veš,kaj je durova lestvica ? In tetec,kateri jezik pa je to sploh.
Glej zaradi takšnih kot si ti in tvojih komentarjev,vsi izpadnemo kot dotalni idioti (preberi si komentar mirore).Smo ti skupinsko ploskali,daj Janezek(ko boš velik) da te povabimo na pir in ti predamo pokal za izvirnost in rdečo vrtnico,verjetno si jo zgubil.[/quote]
OOlalaa,tale pa je dobra,se strinjam stabo dur .Kaj misliš koga bo nasledil ?
Janezek nisem it,v vednost.[/quote]
Pozdravljen Janezek,oprosti nisem vedela,da ti velike ženske delajo takšen problem in da ne veš, kako delujejo določene stvari.Pa drugič malo bolj razločno pokomentiraj.
Glej,da ti razložim polemiko nategovanje.Elastiko primeš na enem koncu jo privežeš na steber,če si sam,nato primeš na drugem koncu in jo nateguješ in nateguješ in nateguješ
nato pa ????
Joj,pazi,da te ne frčne po tvojem egoju.
Pozdravljen lestvica,kaj pa si bo Janezek začel z lestvico?
Dur,mislim,da bo zamenjal Hawkinsa,kaj pravite na to.Me povabite na pivo ?
Forum je zaprt za komentiranje.