Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kje so preproste ženske?

Kje so preproste ženske?

Bibito malo zatreseš, da se naredijo mehurčki, prisloniš k usnicam in jo na dušek izprazniš, če je vročina poleti. :D[/quote]

Heeee, pa kako paše… a ne matjazko? :)))

Kaj se nekaj usajate proti MON-am. Meni so postale prav všeč. Takoj bi si eno vzel za domov. Postavil bi jo v vitrino čipkast prtiček in redno z nje brisal prah.

Verjamem, zakaj ne? Saj pravim različni smo in imamo različne okuse. Saj midva se tudi razumeva…. čeprav nisi hotel na sladoled.:)

Mimogrede, kdo ve od kje se je vzel ta marinec ? Jaz ga sploh ne razumem o čem piše lmao

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Jaz tudi ne. Kar v Sirijo ga bomo poslale, me monovke.

Sedaj pa še eno čisto resno vprašanje, potem imam pa jaz čveka dovolj in to za več let. Preprostizmernež ali karkoli že študiranega ti si, imaš ti morda v praksi kakšne resne probleme z ženskami in s svojo psiho, ne glede na domnevni magisterij iz nevemčesa?

Pa ne mislim problemov s temile štirimi profesionalkami iz mona, ki te obdelujejo po svoje, vsak se pač lahko zabava po svoje, mislim na tvoje resne probleme s spoznavanjem preprostih žensk iz vsakdanjika. Tam je namreč vsaj tričetrt takih, več milijonov jih je, ti jih pa z lučjo pri belem dnevu iščeš na monu. Nekaj ne štima. Tako, da ni problem obstoj vsaj ene preproste ženske izven mona, ampak je več problemov znotraj tebe.

Mal pomisli, pa potem zapiši odgovor na vprašanje zgoraj, lahko je to komot dvakrat – ja.

Držte se na okopih in borite se med seboj do zadnjega, to je, še jutri, lahko ves dan.

Za tiste, ki so v sporu prisotni, a mu ne sledijo v celoti in se sprašujejo, od kje se je vzel marinec, citiram magistra.

pa pa

Marinec, s takšnimi slabimi analitičnimi sposbnostmi v Siriji ne bi preživel. Verjetno si kakšna izvedena oblika Matjažkota, comp-človek. Tvoj geekovski humor pa ohrani zase, za več let, če lahko. Uporabniki in uporabnice ti bomo večno hvaležni.


A potem boš pa samo še čivku ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Moje izkušnje kažejo, da se ljudje najraje hvalijo s tistimi sovjimi lastnostmi, ki jih sploh nimajo.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Tole prebere Spider ob 17.10h;

in že čez minutko, ob 17.11h, napiše tisto, kar mu je od branja najbolj ostalo v spominu, v temi;

Re: Kje se zbirate SAMSKI MOŠKI (30-40 let)?
30.05.12 17:11

Navedeno
Bibita_Melita
Saj vem, da ni tema o tebi; si pa ti napisal, “da so južnjaki čudni ljudje”, zato me je zanimalo, na podlagi česa to sklepaš?

Spider
Na podlagi česa…normalnega lahko iščeš z lučjo pri belem dnevu..

kar je skoraj tako, kot da bi ta magistriraniinskorajdoktoriranipreprostežzmernežspidermariborčanipd., rekel na glas dvakrat – ja.

?

Preganjavica?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Beri forum Nezvestoba. Dežurni moralist med.over.net-a, dobro odvajalo.

Zdaj je, kot vidiš, prepričan, da sem odprl tole temo jaz.:))))) Pač, v eni temi sem mu jih pred časom malo naložil po tintari, zato ne more spat.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne.
Lov na preproste pajke.

Slabo ti gre od rok, intuicijo imaš povsem zanič.

daj idi dalje jokat na forum Nezvestoba in kurbirjem pridigat o zvestobi. Si župnik?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Stari, ne jokcam. Ne pridigam. Nisem župnik in imam kar dobro intuicijo. Pajke lovim pa tako, za razvedrilo, sploh ne zaradi zamer in evo, danes zgolj slučajno. Imajo zanimivo podobno stališče do žensk, pa do južnajkov, pa še do koga, tako, da ga niti sto imen ne zakrije.

Drugače, osebno proti pajkom nimam nič. Narava je pač zelo pestra. Ostani na cvetju, stari.

Glej, jaz zate nisem noben stari, nehaj se delat, da sva kao internetna frenda.

Moderatorji lahko potrdijo, da avtor teme nisem jaz, nakar bom od Primoža zahteval tvoje podatke in te tožil zaradi klevetanja, da sem jaz avtor te smešne teme.

Lahko se pa opravičiš in je stvar rešena, izbiraš sam.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ista oseba so zmernež, preprostež in njegove izvedbe (razen preprosteža, ki je napisal prvo sporočilo) preprostapunca2, belosnezka, cicadraza, ravnogorac, un hommes tres raisonnable, Bashar Al Assad ,……
Da se ne boste matrali. Slučajno sem videl omenjeno temo in sem malo podrezal v vaše razborite ženskulje in moškulje. Drugače omenjeni forum slabo poznam.

Hja, dokler nekdo ne preveri IP-je ne bomo nikoli prišli do kakšnega konkretnega dokaza. Pa tudi IP lahko skriješ in ga zamenjaš z drugim, čisto preprosta zadeva…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pa saj ne rabimo nobenega dokaza; no vsaj jaz ne…. vsak, ki piše na forumih mora vzeti takšne obtožbe, raznorazne vzdevke…… v zakup 🙂 Mi na kraj pameti ne pade, da bi od koga zahtevala, da se mi za kaj opraviči, še manj pa, da bi preverjala pri moderatorjih …. 🙂

Ha ,se podpišem,če ravno sem ženska. Pa normalnih moških tudi ni več,tako,da ni prevelike razlike med nami !!!!
Lp

Normalnost je relativna.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Dodaj mirno še sebe, Adieu. K preprostežu pa dodaj Sadnega… Je sploh kakšen izven teh povezanih oseb?
Sadni, a ti vedno pišeš za vprašajem presledek ali samo takrat, ko igraš preprosteža? On dela isto. Presledek za vprašaji, klicaji, Sadni…

Spider, res smešna tema.

Kaj si ti čorava, glej moje stavke pa glej njegove. Kje vidiš kakšno podobnost ? Lih se mi da še 10 nickov ufuravat hkrati. Haha smehi majkemi, tle gor ni noben več zdrav 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Jst mam statični IP, tko da lahko me preverjate vsak dan 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close