Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kje še vrtijo glasbo iz 80-ih in 90-ih

kje še vrtijo glasbo iz 80-ih in 90-ih

Živjo!
V kratkem bomo imele s sodelavkami službeno kosilo. Ker pa gremo ponavadi zvečer še naprej žurat, bi šle rade tokrat nekam plesat, da se malo znorimo, saj je to edini čas v letu, ko si to omogočimo. Rade bi pa šle nekam, kjer vrtijo glasbo 80-ih in 90-ih let. Povsod, kamor prideš vrtijo trenutno moderno muziko. Saj ne, da smo že stare( povprečna starost je 28 let), samo to nam bolj ustreza. V poštev pride Ljubljana ali Kranj.
LP!

Nežula, staro musko vrti Global ob sobotah, zato takrat mene ni tam.
Uživajte!

Ja, je problem najdit tak lokal, ne?

Mislim, da g, a ni. Tudi mene to jezi. Sicer sem rokerka/metalka, a uživam tudi v pop glasbi 80, 90 let. Na koncu mi preostane samo še zgornji štuk Orto bara in pa MP3 doma.

Pozabila sem napisat, da gremo ven v četrtek!

LIPA v pirnčah, mislim da ravno četrtek vrtijo 60-90

Andro.

ROCK N ROLL KRANJ

Lipa ja, ob četrtkih je 60-90, pa še na relaciji Kranj Ljubljana. Tam si boste zihr znorele pa še totoalno je fajn.LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close