Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kje kupiti kunčico-mlado?

Kje kupiti kunčico-mlado?

Zanima me kje lahko kupim mlado kunčico? Na bolha.com nič ne najdem.

Kontaktiraj Društvo proti mučenju živali (DPMŽ) Koroške, ki je pred nekaj dnevi na svoji FB strani objavilo, da pomagajo pri oddaji mladega kunca, ki naj bi bil veterinarsko pregledan in socializiran.

Kopiram še njihov kontakt:
Kontakt: 041 607 218 (DPMŽ Koroške)

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

Podarimo 4 kunce, 3 so samičke in 1 samček.

Rojeni so 20.11.2012

Kontakt: Barbara 031 807 962

Ravno za v lonec torej! 😀

***

[sub]Sori, nisem si mogla pomagat :D[/sub]

Ravno za v lonec torej! 😀

***

[sub]Sori, nisem si mogla pomagat :D[/sub][/quote]

Zajčji golaž, mmmmm, samo vprašanje, če so njeni lepo rejeni. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

prosim ne govorte o kakšnih zajčjih juhah al pa kej tazga. a se bo kakšna kunčica rodila leta 2013?


toliko o monogamiji … zdej jih mora biti že za celo pleme ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

loh pri nas :);mamo dost materjala zs v ajmoht

a ti to zanalašč al po nesreči rajcaš ♥♥♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

a ti to zanalašč al po nesreči rajcaš ♥♥♥[/quote]

ne ne res. a ti z♥ rajcas al se hocs po nesreci pohvalt da mas najbolsi telefon na svetu, galaxy ♡ lovers

Pozdravljeni!
Imamo še eno kunčico za prodat.
Je čistokrvna levjegriva kunčica stara je sedem tednov in cena je 30 eurov.
Če koga zanima naj čimprej pokliče na 041 543 907 ker gremo na dopust, je zelo lepa zraven pa dobite še hrano in seno, imeli smo jih šest a ostala je le ona.

Kunčica Kimi:
[img]http://mmc.bolha.com/0/image/193503/194045/Levjegrivi-kunci—samicka-Kimi_55ba7b54c6cd7.jpg[/img]

Sporočam, da kunčica ni več na voljo saj je danes odšla v nov dom.

Dober tek

Jaz sem kupila kunca v zooticu v kranju. In je bil super. Zal je letos poginil po 8 letih. Je pa tudi rejstvo kuncev, lahko so pasemski ipd. Skratka veliko je tega. Meni je veliko pomenilo da je bil pregledan, zdrav, da nismo imeli takoj po prevzemu nobenih tezav. V bistvu jih nismo imeli 7 let, nato pa so se zaceli problemi z zobovjem. Tako da je fajn iti tusi z mladim kuncem k vet in se pozanimati na kaj je dobro biti pozoren, da bo cim dlje z vami. Nas kunec je bil super, tudi ko je osvojil kakanje in lulanje v stranisce smo mu pustili odprto kletko in je prosto manevriral naokoli. Res pa je, da nismo imeli nobenih kablov zunaj/ ga pa tud niso zanimali, da smo kljub vsemu preverili kote, da ni bila kje kaka luza. Ga ful pogresao.

Zelo mi je žal za tvojega kunčka Vprasanjexx, kupi si novega a tokrat ne v trgovini, ti bo mogoče še dalje živel :), veš koliko jih išče domove in mogoče bo kateri ravno pravi za te.

[img]http://mmc.bolha.com/3/image/193503/194389/Levjegriva-kuncica—zajcica_55dd538859d7f.jpg[/img]

Življenjska doba hišnih kuncev je od 7-10 let, tako da je nabijanje slabe vesti čisto odveč.

Imaš mogoče kakšen link, preko katerega bi si lahko ogledali ponudbo kuncev, ki iščejo nov dom?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ja res je, ampak no rejec pri katerem smo mi kupili kunca je imel nekaj teh hišnih kuncev starih po 12 in 13 let pa tudi še male je ena imela v trgovini pa je kupilo kunca že ogromno sorodnikov in prijateljev in nikoli jim kunček ni živel dalje od 2 let (samo en primer) tako da jaz ne bi več kupovala kunca v trgovini če prav so ”ljubki”.
Ja imam stran bolha.com glodalci polno jih imajo in ena od njih je tudi tista zgoraj (meni najljubša).

Mogoče jih leta 2013 ni bilo toliko ampak zdaj jih je polno tudi zastonj, ampak se meni ne zdijo sigurni ker bi vsaj 10€ lahko dali in lahko da je zaradi nizke cene kaj z njim narobe ali pa tudi ne ampak meni niso čist ziher :)).
Tukaj:
http://www.bolha.com/zivali/male-zivali/glodalci/

Nikjer nimaš garancije in ne dobiš potrdila, kako dolgo bo živalca živela. Meni se smilijo, ko jih imajo ljudje zaprte v kletki.

Ne nimaš ampak sigurno je več upanja pri rejcih.
Ja ne še hujše je ko je en sam cel dan zaprt, mi imamo dva in sta pol dneva zunaj pa kletko tudi imata zelo veliko.

No, jaz živali ne kupujem. Nikoli nisem, in glede na to, koliko neodgovornih lastnikov obstaja pri nas, jih verjetno tudi nikoli ne bom. Ne pri rejcih ne v trgovinah.
Tudi pri preverjenih rejcih se lahko zgodi, da žival pogine veliko pred tem, kot bi glede na predvideno življenjsko dobo pričakovali, po drugi strani pa npr. posvojen pes iz zavetišča doživi 18 let…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ja ampak je drugače ker v trgovini dajo mladičke od mame prezgodaj in jih samo takrat pregledajo in niso navajeni božanja in drugih živali kot so pri rejcih lahko.
No pa mogoče kdo ve če lahko 11mesečno samico oplodi 2,5 meseca star mladiček ki je njen sin?

Menda so spolno zreli pri cca. 6-ih mesecih.

Mr. Pet o kuncih in zajcih

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close