Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Kje je … Kje je … anonimni uporabnik 11.11.2004 ob 15:01 zadnji odgovor 12.11.2004 ob 08:17 v Ljubljani Tbilisijska ulica? Hvala Prijavi anonimni uporabnik 11.11.2004 ob 15:11 zadnji odgovor 12.11.2004 ob 08:17 na viču, gre od tržaške mimo interšpara vič do ceste v mestni log Prijavi anonimni uporabnik 11.11.2004 ob 15:35 zadnji odgovor 12.11.2004 ob 08:17 A to je una, kjer je na levi Interspar, na desni so pa bloki, ko pa prideš na koncu ceste na tisto cesto ki leži pravokotno na to, je pa tisti velik poštni center? Prijavi Niko 11.11.2004 ob 18:13 zadnji odgovor 12.11.2004 ob 08:17 Prijavi anonimni uporabnik 12.11.2004 ob 08:17 zadnji odgovor 12.11.2004 ob 08:17 Mimi ja, to je tista. Niko tebi pa hvala za tale link, ga do zdaj nisem poznala. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.