Kje je tema?
pardon, res sem narobe brala. ampak mislim še vedno isto. zgrožena sem jaz, ker nisem nič takega napisala, da bi bilo potrebno brisat. torej, ne prenesete drugačnih misli kot so vaše. če bi bilo drugače, bi že prej vse poste zbrisali, kjer ste nas obmetavali z raznoraznimi imeni. sicer pa: vsak gre tja, kjer mu je všeč. in jaz grem ta hip nazaj na moj planet, ker ni takih simpatičnih primerkov, kot ste tukaj, tako da se ti ne splača odpisovat, ker ne bom več brskala tukaj. lep pozdrav in lep dan želim vsem.
Mene pa zanima kaj je ta urednica po izobrazbi.Sem slučajno naletela na članek resnica o kozmetki,kjer je napisala kar nekaj neumnosti,poleg tega pa še posplošuje(vse kozmetičarke delajo samo zato da čimveč prodajo).
Sem prav iskala,kakšen drug podatek o njej,pa je možno zaslediti samo ime,tako da sem ta forum ravno zaradi tega takoj odpisala.
Forum je zaprt za komentiranje.