Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kje je kdo, ki…

Kje je kdo, ki…

hej hej, ali je kje kdo, ki bi z mano hodil na sprehode in v hribe, tekel, se smejal, se dolge dolge ure pogovarjal o vsem mogočem in nemogoče, rušil zidove verjetnega in risal nove poti?

tvoja lokacija in priblizni EMSO nebi skodil , ce zelis kaj spoznati

Aja aja, Primorska, pa srednja trideseta :-))


no sex no fun….

Saj je rekla, če je kje kdo, ko bi rušil zidove verjetnega. Malo domišljije pa tudi ne škodi. A je treba res vse pokvarit in vse točno vnaprej povedat? Kje pa spontanost? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close