Kje je Katenjka ?
Najbolj so bili takrat, ko sta “trčili” skupaj…… :/[/quote]
Presenečaš me s svojim dobrim spominom, Bilobil torej deluje:)). Kaj naj rečem, odlično evidenco vodiš:).[/quote]Učil sem se od (vas) najboljših….. :))))
********
[i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)[/i]
a nebi pietetno počakali na 01.11. … ko se spominjamo crk ☺
zdej bi naj bili aktualni živi …
ups, aja — smo v SVN, kjer je fetiš razpravljati o odsotnih, mrtvih .. nad živimi se pa znašati ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.