Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kje delam napake?

kje delam napake?

podlo ampak realno… kaj je ženska delala drugih 10-15 let (20-35) glede na to da ji zdaj teče voda v grlo[/quote]

Kaj pa veš, kakšne so bile njene potrebe in cilji 10 ali 15 let nazaj, ne moremo kar tako aroganto sklepati in sikati o biološki uri ipd neumnostih. Niti tega ne vemo, če ji res teče voda grlo. Mene s svojo objavo ni prepričala, da ve natančno kaj hoče, mi deluje izgubljena; morda se preveč primerja s svojo generacijo, ne vem. Pristnost želj ni zanemarljiv faktor.[/quote]

Poglej sama je napisala da ji biološka urica tik taka in da je čas da dobi družin otorej sklepam da je 30+ let verjetno blizu 35!

To da je mela 10-15 let nazaj drugačne cilje si je kriva sama 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Verjamem, da če drugemu namerno zakon/vezo razdreš, da se ti to vrne (v še bolj grdi obliki).[/quote]

V Sloveniji je zaradi “kmečkih navad in gledanj na svet” zelo malo ločitev in sam zagovarjam napad žensk na poročene in nezadovoljne moške (može).

Vrne?
Nekaj blebetaš v tri dni. V Nemčiji se v roku 1-2 leti po poroki loči 50 % zakonov.

Verjamem, da če drugemu namerno zakon/vezo razdreš, da se ti to vrne (v še bolj grdi obliki).[/quote]

V Sloveniji je zaradi “kmečkih navad in gledanj na svet” zelo malo ločitev in sam zagovarjam napad žensk na poročene in nezadovoljne moške (može).

Vrne?
Nekaj blebetaš v tri dni. V Nemčiji se v roku 1-2 leti po poroki loči 50 % zakonov.[/quote]

Ok, če blebetam v tri dni, pa me ne beri 🙂

Št. ločitev glede na št. sklenjenih zakonskih zvez pri nas ni tako malo, zanimivo da smo primerjani z 80-milijonsko nacijo, ki ima tudi mnoge temeljne (socialno ekonomske) življenske pogoje bistveno boljše kakor Slovenci, posledično mnogi pari “životarijo” skupaj.

Ni boljšega kakor je “blebet” v tri dni, sprostitev pa pol 🙂

Calipso moja ljubica je u redu hvala. Lepo se imava in uživava pa ti? : ) Avtorici pa zelim enga u redu tipa, ki je samski :)))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

babnica ne dela napak … njen midl_nejm je Napaka

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Kaj pa veš, kakšne so bile njene potrebe in cilji 10 ali 15 let nazaj, ne moremo kar tako aroganto sklepati in sikati o biološki uri ipd neumnostih. Niti tega ne vemo, če ji res teče voda grlo. Mene s svojo objavo ni prepričala, da ve natančno kaj hoče, mi deluje izgubljena; morda se preveč primerja s svojo generacijo, ne vem. Pristnost želj ni zanemarljiv faktor.[/quote]

Poglej sama je napisala da ji biološka urica tik taka in da je čas da dobi družin otorej sklepam da je 30+ let verjetno blizu 35!

To da je mela 10-15 let nazaj drugačne cilje si je kriva sama :)[/quote]

Nihče ne trdi, da si ti za kaj kriv, vsak je za svoje življenje sam odgovoren, toda cilji, želje, občutja, vse se spreminja v človeku. Rodna doba se ne zaključi tako kmalu, če je res 35, to še nič ne pomeni; znanka je zanosila pri 40-ih, zdaj je v 8. mesecu in je vse BP 🙂

Poglej sama je napisala da ji biološka urica tik taka in da je čas da dobi družin otorej sklepam da je 30+ let verjetno blizu 35!

To da je mela 10-15 let nazaj drugačne cilje si je kriva sama :)[/quote]

Nihče ne trdi, da si ti za kaj kriv, vsak je za svoje življenje sam odgovoren, toda cilji, želje, občutja, vse se spreminja v človeku. Rodna doba se ne zaključi tako kmalu, če je res 35, to še nič ne pomeni; znanka je zanosila pri 40-ih, zdaj je v 8. mesecu in je vse BP :)[/quote]

Saj je rekla da se bliža takemu času ko bo treba ni rekla da je jutri… ampak verjetno ne spoznaš tipa in si nardita otroka po 1 letu kajne? no lahko tudi v 15 minutah ali 1 mescu ampak meni se to zdi blazno neodogovrno….

torej tam pri 33-35 letu je že pravi ačs da ženska razmišlja kdo bo njen moški ki ga bo imela kot očeta svojih otrok… če si otroke želi….pri 39 začet mislit kak bi mela otroke je smešno in tudi že kaj kmalu nevarno za bitje!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Poglej sama je napisala da ji biološka urica tik taka in da je čas da dobi družin otorej sklepam da je 30+ let verjetno blizu 35!

To da je mela 10-15 let nazaj drugačne cilje si je kriva sama :)[/quote]

Nihče ne trdi, da si ti za kaj kriv, vsak je za svoje življenje sam odgovoren, toda cilji, želje, občutja, vse se spreminja v človeku. Rodna doba se ne zaključi tako kmalu, če je res 35, to še nič ne pomeni; znanka je zanosila pri 40-ih, zdaj je v 8. mesecu in je vse BP :)[/quote]

Saj je rekla da se bliža takemu času ko bo treba ni rekla da je jutri… ampak verjetno ne spoznaš tipa in si nardita otroka po 1 letu kajne? no lahko tudi v 15 minutah ali 1 mescu ampak meni se to zdi blazno neodogovrno….

torej tam pri 33-35 letu je že pravi ačs da ženska razmišlja kdo bo njen moški ki ga bo imela kot očeta svojih otrok… če si otroke želi….pri 39 začet mislit kak bi mela otroke je smešno in tudi že kaj kmalu nevarno za novorojenčka!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Pri drugem nisi mogla vedet, če je mel žensko, ker ti je v fris lagal.
Pri tretjem pa so te vodile tvoje želje in tisto po čemer hrepeniš to pa je varnost, skupno življenje in otroci. Nekako mi ne gre v glavo, da bi z nekom živela, kljub temu da ga nisi dobro poznala, zveni skrajno nezrelo in človek ti ne bi mogel pripisat da si res v takih letih (prej najstnica!).
Pa vendar glej s pozitivne plati!
Samska si, vidi se ti, da znaš vzpostavit kontakt, še bolj da si zanimiva za moški spol, kar je v tem primeru prednost. Bodi samozavestna in naredi na nasprotnem spolu tisto poželjenje, ne pa da bi težila glede večerje, toplic,….. to vse pride, ker če mu zmešaš možgane tudi ostalo pride na vrsto! Ko pa gresta sexat, pa daj vse od sebe, da ja bo on tisti, ki se mu bo mešalo in te bo iskal. Na tebi je, da se ne pustiš in da ti vodiš igro, ne pa da si kot plen, tako kot do sedaj! Zato ti ni potrebno, da si žalostna ali pa depresivna, prej vzemi to kot bridko in slabo izkušnjo. Glavo pokonci pa ajde na lov!

1. Najdi si samske moške… Še vedno je kar nekaj takih prostih in niso v vezi.
2. Denarnico pusto doma, ko greš na zmenek, dokler se ne izkaže in ga počastiš tudi ti.
3. Bodi samozavestna… Še imaš čas… Zadnja ura ti bo bila na smtrni postelji.
4. Pojdi na fitnes, plesni tečaj, med ljudi…

Pa veliko sreče!

Pogosto gre za “krpanje zakona” z otrokom, ko rodijo ženske, ki že imajo recimo odrasle otroke.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Deluješ obupano in zato privlačiš avanturiste (in podobne), ki so prav tako obupani nad sabo in svojim življenjem.

Taki punci ki na drugem ”zmenku/pijači” ne plača jaz rečem ”lep pozdrav” in je nidkar več ne pokličem/pišem

Ni hujšega kot feeling da je tam samo za free drink 🙂 in če samo pomislim na to v drugem srečanju je za zmeraj najebala ker niti nebi mela možnosti da potem 3x zapored časti 🙂 ker je nebi hoto videt 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Oh deklica draga..

Predvsem se v roke vzemi!

Tko kot je rekel Nemči in tko kot je rekel Matković.Malce si ju preberi in analiziraj..

Opisala bom kakšna domnevam da si.
Ker nisi več najstnica in ker že vse znanke in prijateljice uživajo družinski stan,ti padaš v brezno strahu,osamljenost ti jemlje zdravo pamet pri odločitvah koga si sploh želiš..

Iz tega strahu vzameš vsakega ,ki ima 5 minutk časa za kavo in 10 minutk za hiter sex od zadaj..

Dovolila si si da se moški in fantje ob njunih slabih dneh spraznjujejo ne tebi.Da bi imela vsaj nekaj,jim celo plačuješ pijačko in večerjo,da te potem še kakšen na hitro nategne in čao. Halo deklica??? Kaj je s teboj se vprašaš??

Menim da nisi pokvarjena zato,ker bi želela biti “kurbeše”,pač pa iz staru da ne boš sama in želiš na hitro nekoga prilepiti nase in to preko vseh truepel??!!

Umiri se in razmisli! Nisi slaba.Le preveč se razdajaš za idiote,ki so se prejšnji večer skregali z ženo ali deklico in ti si prav super naletela na te tipe,ki si na tebi zgradijo trenutno samozavest in dobro počutje,ko to dosežejo,se te taktično z ohladitvijo “odnosa” začnejo umikati,saj ti dajo še to možnost da jih odpikaš sama…niso izgubili ničesar.Samo,ppridobili so za razliko od tebe.

Tkole je! Verjamem da dokaj dobro izgledaš,saj nekako pogosto padaš v neke zveze.Spremeni samo svoj razmišljanje.

Počakaj da se umiriš in ne padaj na vsakega mimoidočega loleka.Ko pa le padeš na kakšnega,mu ne daj veliko možnosti..Se bo že sam potrudil če je dedc! Če pa ni ga pa ku…gleda!!

Bodi vedno urejena in privlačna! Ne dajaj številk in meilov vsepovprek! Bog ne daj plačevat pijač in večerij!! Pa kaj za Boga ti na pamet pade,da TI njemu plačuješ?? A se tko malo ceniš??
Moški je tisti,ki mora poskrbeti za žensko družbo in njeno ugodje v njegovi družbi! Ti ima da samo uživaš!

Da te nategujejo vsi po vrsti se boš mogla pa malce odvadit! Imej vibratorček v predalu za hude čase:)))

CENI SE DEKLICA!!

Pogosto gre za “krpanje zakona” z otrokom, ko rodijo ženske, ki že imajo recimo odrasle otroke.[/quote]

Znanka pred tem ni imela otrok, včasih je o njih razmišljala, ni se pa zanje nikoli odločila, s partnerjem sta skupaj hm, mislim da 7 let, mi ne delujeta, da bi imela kaj za krpati.

A želiš reči, da tisti, ki imajo otroke, jih imajo zato, ker morajo nekaj pokrpati v zakonu? Možno je marsikaj, lahko pa da tudi ni nič in je posredi le čista želja.

Nihče ne trdi, da si ti za kaj kriv, vsak je za svoje življenje sam odgovoren, toda cilji, želje, občutja, vse se spreminja v človeku. Rodna doba se ne zaključi tako kmalu, če je res 35, to še nič ne pomeni; znanka je zanosila pri 40-ih, zdaj je v 8. mesecu in je vse BP :)[/quote]

Saj je rekla da se bliža takemu času ko bo treba ni rekla da je jutri… ampak verjetno ne spoznaš tipa in si nardita otroka po 1 letu kajne? no lahko tudi v 15 minutah ali 1 mescu ampak meni se to zdi blazno neodogovrno….

torej tam pri 33-35 letu je že pravi ačs da ženska razmišlja kdo bo njen moški ki ga bo imela kot očeta svojih otrok… če si otroke želi….pri 39 začet mislit kak bi mela otroke je smešno in tudi že kaj kmalu nevarno za bitje![/quote]

Ženska je v povprečju rodna do 49. leta, nezdrav otrok se lahko rodi tudi, če ima ona 20 ali 30 ali 40 let, ni pravila. Sodobna medicina pa je toliko napredna, da že precej hitro ugotovijo pri zarodku, če ni kaj v redu ali se vse odvija po pričakovanjih. Nevarno za bitje je, če izbere očeta, ki te vloge ni vreden, ali je ne obvlada ali si otroka v resnici ni želel.

Saj je rekla da se bliža takemu času ko bo treba ni rekla da je jutri… ampak verjetno ne spoznaš tipa in si nardita otroka po 1 letu kajne? no lahko tudi v 15 minutah ali 1 mescu ampak meni se to zdi blazno neodogovrno….

torej tam pri 33-35 letu je že pravi ačs da ženska razmišlja kdo bo njen moški ki ga bo imela kot očeta svojih otrok… če si otroke želi….pri 39 začet mislit kak bi mela otroke je smešno in tudi že kaj kmalu nevarno za bitje![/quote]

Ženska je v povprečju rodna do 49. leta, nezdrav otrok se lahko rodi tudi, če ima ona 20 ali 30 ali 40 let, ni pravila. Sodobna medicina pa je toliko napredna, da že precej hitro ugotovijo pri zarodku, če ni kaj v redu ali se vse odvija po pričakovanjih. Nevarno za bitje je, če izbere očeta, ki te vloge ni vreden, ali je ne obvlada ali si otroka v resnici ni želel.[/quote]

Tako ja ima čas do 49 leta potem pa naj ima otroke saj je v povprečju ženska rodna do 49 leta torej ima ćasa še pa še magar do 55 leta.

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Saj je rekla da se bliža takemu času ko bo treba ni rekla da je jutri… ampak verjetno ne spoznaš tipa in si nardita otroka po 1 letu kajne? no lahko tudi v 15 minutah ali 1 mescu ampak meni se to zdi blazno neodogovrno….

torej tam pri 33-35 letu je že pravi čas da ženska razmišlja kdo bo njen moški ki ga bo imela kot očeta svojih otrok… če si otroke želi….pri 39 začet mislit kak bi mela otroke je smešno in tudi že kaj kmalu nevarno za bitje![/quote]

Ženska je v povprečju rodna do 49. leta, nezdrav otrok se lahko rodi tudi, če ima ona 20 ali 30 ali 40 let, ni pravila. Sodobna medicina pa je toliko napredna, da že precej hitro ugotovijo pri zarodku, če ni kaj v redu ali se vse odvija po pričakovanjih. Nevarno za bitje je, če izbere očeta, ki te vloge ni vreden, ali je ne obvlada ali si otroka v resnici ni želel.[/quote]

Itak da ni PRAVILA, je pa vprašanje verjetnosti! Kdaj pa je večji riziko/verjetnost za nezdravega otroka ali nevarno nosečnost za mamo… pri 25tih ali pri 45tih ??? Odgovorimo si lahko vsi sami….

Dejstvo je da se z leti niža naš nivo živcev, tudi telo več ni tako mlado da bi skakaklo za 5 letnim nadebudnežem itd….

imeti otroka po tam ene 35-38 je za mene slabo za otroka… ker bo že ”skorajda” mel ”dedeka” in ”babico” za starša ko bo šel na faks!!!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Toliko o tem Calypso …. Pa saj to itak veš kajne 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Toliko o tem Calypso …. Pa saj to itak veš kajne :D[/quote]

Strinjam se, da je koristno biti razgledan, toda ne želim biti preveč vsiljiva/arogantna do drugih, da bi jih opozarjala/pametovala pri katerih letih jih imajo, saj je to povsem legitimna odločitev, posledica drugih staršev in ne mene.


Se strinjam. Primer je Downov sindrom. Tveganje za to se povečuje z višjo starostjo matere.

Prav tako je res, da ima ženska pri 25-tih ali 30-tih več volje, energije in živcev za vzgojo otroka, kot pa pri 45-tih.


Ne vem edino, kaj si mislila s tem, ko si napisala, da naj posluša in analizira Matkiča, ki je napisal, da jo odslovi, če na drugem zmenku ne plača ona. Mogoče si želela, da prepozna napačne preko njega? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko imas prav.Se strinjam da me ne razumeš.Nisem ga podrobno prebrala,pač pa na hitro.”On hoče da mu ženska plačuje” :(( oh joj. Tega pri moških ne bi smelo biti.

Čisto drugače pa gledam denimo,da sva skupaj in moj moški trenutno nima sredstev.Ni problema! Samo da to indirektno nakaže,pri meni ni sporno.Plačam za najin lep večer,anjino druženje..Ampak takle primer kot je opisan zgoraj? Niti slučajno.

Se oproščam.

Aja?

Ampak vse babnce pa jamrate zakaj majo moški v povprečju višjo plačo….

Saj zaradi vašega mišlenja (da moški mora ”vse” skozi) plačevat pijačke pa zmenke je tudi PRAV da ste diskriminirane potem vsaj pri uradni plači…

aja ne tam pa spet ENAKOPRAVNOST za vse trololol…

jaz vedno 2x zapored (na začetku) plačam pijačo… ko pridem tretjič z isto gospodično kamorkoli in se ona avtomatsko ne ponudi (preden je račun pred nama) plačam jaz še tretjič ampak tudi zadnjič, ker potem nebo nikoli več imela možnosti da popravi dejstva da je cuzalka keša iz moškega (za mene)

Potem pa se čudijo babe zakaj ded kr iz ”nič” zgine in več ne kliče

imaš prav zato pa raje opozarjaj kdaj je STATISTIČNO gledano manj rizično imet otroka in ne kdaj jih NAJ/MORAJO imeti 🙂 to sta 2 bistveno različni zadevi!

To je tako kot da nebi hotla opozorit 70 letnega moškega da je za njega NEVARNO in BOLJ rizično če gre tečt maraton ipd…. ne pravimo ji da NESME ali MORA imet, ampak da ni pametno odlašat kaj dosti če ga želi imeti.

Jaz imam raje zdravega otroka in odjebem babo ki je navsezadnje meni ”nič” ali zelo malo, kot pa veliko problemov z lastnim otrokom (ki je vbistvu del mene) in ženo. Otrok je del tebe, ženska je samo OB tebi in nikdar nebo del tvojega telesa tudi če se kregaš da sta skupaj ”eno” 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Hvala vsem za odgovore.
Po prebranem se mi vedno bolj dozdeva, da mi resna zveza pač ni usojena kljub vsem željam in trudu, očitno bi imela več uspeha, če bi se specializirala za reševanje propadajočih zvez, uspeh zagotovljen :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close