Kje boste preživeli NOVO LETO (če nas ne bo prej konec)?
Za božič tud jaz vem, kje bom,s svojo familijo 🙂 in vsem kar spada zraven. Za novo leto pa še nič določenega. Odkar sem samska za novo leto mi prav dol maha in ponavadi sem sama s sabo v vroči banji in s terančkom v roki. 🙂
@kuhanček: kam bi pa šel smučat? A to si mislil smučanje prav za novo leto, nek novoletni paket, kjer imaš vključeno karto, hotel, hrano? A to bi šel ven ali v Slo?
@krivokljun
prejle nisem bil prijavljen pod svojim, ker sem bil na drugem PC-ju.
Ja smučanje v tujini z agencijo oz. it v kako prestolnico za par dni.
Že nekaj let (odkar sem se naveličala pijančevanja, hoje po črepinjah in oblačenja po načelu – nekaj takega, da ne bo škode, če me bodo polili in namalali…) sem doma. V zimskem vrtu imam fenomenalen razgled na ognjemet, ki ga pričakam s šampanjcem v roki. Če je sneg, je to prava zimska idila. In se lahko oblečem eno luštno in udobno trenirko, gledam en luštkan praznični film in to je to.
Nič ljubčkanja bolanih in prehlajenih znancev, nič zmrzovanja na ulicah, nič kampiranja na letališčih in v snežnih metežih, nič iskanja parkirišč.
Forum je zaprt za komentiranje.