Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kitajska restavracija

kitajska restavracija

Moj dragi ima v kratkem rojstni dan, pa bi ga rada peljala v kitajsko restavracijo, ker to hrano obožuje.

Prosim vas pa, če kdo ve, kje je v LJ kit. rest. z romantičnim ambientom, kar pomeni: zatemnjene luči, kakšna svečka, v ozadju kitajska brenkala ipd.

Hvala!

Cau Barbi, meni osebno je kar v redu v kitajski restavraciji na Litijski cesti. Je pa mozno da so kje se bolj romanticne kitajske po LJ.

Lp,
Matjaz

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close