kitajska restavracija
Kitajski zid je pa ena slabših kitajskih restavracij v Ljubljani. Kvaliteta hrane se je poslabšala, cene so šle gor. Menda je bila ful dobra v Črnučah, čez most levo iz Ljubljane. Dobra, tako po ceni kot kvaliteti je Bei Jin na Brezovici. Malo po netu pobrskaj, pa boš našla tudi ocene restavracij.
Lepo praznujta!
Mi smo nehali hoditi v Kitajski zid, ko sem videla njihovo rumpel kamro. Za kozlat. Tudi na Brezovici mi ni všeč, predvsem hrana ni dobra. Še najboljše mi je na Ižanki in v Štorklji. Štorklja je tudi zato v redu, ker lahko tisti, ki ne mara kitajske hrane, je običajno hrano ali pa pizo.
Nisem pa še bila v Kamniku, kjer so bili zdaj ocenjeni s petimi zvezdicami in v Nedelu le redko restavracijo označijo s 4 ali pa 4 in pol. Ti Kitajci so pa dobili 5. Ko gremo naslednjič na kitajsko hrano, gremo tja.
Forum je zaprt za komentiranje.