Ker vem, da ste tukaj prijazni
Ker vem, da ste tukaj prijazni, bom fehtala LIKE na fb za HELGO.
pod slikco Helge, črnobel buldog stisnite LIKE, samo enkrat, ker če like ponovite bo like izničen.
( SE NE VIDI Z IMENOM KDO LAJKA ) nič bat 🙂
Obljubim pa, da bom pridna in da te teme ne bom vsak dan ponavljala…. zadnjič pišem
Objem
HVALA!!!!
Helga se imenuje psička 🙂
In Helga ima težave s kožo, alergijo, zato ima svojo hrano, ki ji ustreza.
Če zmaga bomo hrano podarili zavetišču.
Hvala vsem za glasove. In tudi sama klikam tudi na druge kužke…nekateri so tako lepi, da ne moreš mimo.
Krivokljun…ne klikat dnevno, ker potem oduzameš glas, samo enkrat lahko stisneš like, če boš v drugo bo like izničen.
LP
Aha, okej 🙂 Super pol.
Klepetulja, ne boš verjela, ampak nekateri ljudje imajo pse, za katere ne skrbijo, pa potem njihove pse futrajo sosedje in ostali dobri ljudje… ali pa se hrano donira zavetišču, kjer jih+m hrane kronično primanjkuje.[/quote]
Falila si poanto.
Zanje je torej junk food dober, za njenega psa pa ne bi bil in naj bi hrano raje donirala? Halo.
Aha, okej 🙂 Super pol.
Klepetulja, ne boš verjela, ampak nekateri ljudje imajo pse, za katere ne skrbijo, pa potem njihove pse futrajo sosedje in ostali dobri ljudje… ali pa se hrano donira zavetišču, kjer jih+m hrane kronično primanjkuje.[/quote]
Falila si poanto.
Zanje je torej junk food dober, za njenega psa pa ne bi bil in naj bi hrano raje donirala? Halo.[/quote]
Tako je. Njen pes ima alergijo in potrebuje posebno hrano. Če bi odprla link in se ne samo kregala, ronka, potem bi vidla, da gre za PREMUIM hrano, torej kao srednje kakovosti. Malo se pozanimaj, preden klobasaš neumnosti 🙂 Sicer je pa Helgi itak kul,ker ji nonstop dvigujeva rejting 😉
Falila si poanto.
Zanje je torej junk food dober, za njenega psa pa ne bi bil in naj bi hrano raje donirala? Halo.[/quote]
Tako je. Njen pes ima alergijo in potrebuje posebno hrano. Če bi odprla link in se ne samo kregala, ronka, potem bi vidla, da gre za PREMUIM hrano, torej kao srednje kakovosti. Malo se pozanimaj, preden klobasaš neumnosti 🙂 Sicer je pa Helgi itak kul,ker ji nonstop dvigujeva rejting ;)[/quote]
Ti imaš paranojo, nisem ronka.
Spar lahko hrano imenuje, kot jo hoče, premium ni patentno zaščiten in rezerviran za dobro pasjo hrano.
Forum je zaprt za komentiranje.