Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kdo so ti, ki prodajo stanovanja v Lj?

Kdo so ti, ki prodajo stanovanja v Lj?

Po 600.000, 800.000 €, pa ne nova. So to taki, ki imajo radi Ruse/Ukrajice, tujce, Francoze, Srbe? Komu prodajo taka stanovanja?

To si pogoltneži ki mislijo da bodo večno živeli na tuje žulje. Ogabneži

Odgovor na objavo uporabnika
oddd, 07.09.2025 ob 07:27

Po 600.000, 800.000 €, pa ne nova. So to taki, ki imajo radi Ruse/Ukrajice, tujce, Francoze, Srbe? Komu prodajo taka stanovanja?

Romiha vprašaj, ki 400+jurjev vredno bajto prodaja za milijon in več!

Sosedje Cigani so gratis.

Prodajajo jih tistim, ki jih lahko placajo in privoscijo. Na zalost v nasi ordinaciji ne poznamo zdravila za nesposobnost, zavist in brusenje jezika. 🙂

Na forumu bereš marsikaj, ampak takega vprašanja pa še ne. Kaj bi ti rado slišalo? Se pravi če imaš stanovanje v Ljubljani in ga hočeš prodati, moraš imeti rad Ruse oziroma tujce? Kaj ima to veze s čimerkoli?

Stanovanja v Ljubljani stanejo toliko, kolikor pač stanejo. Tisti, ki ga ima in ga hoče prodati, ga proda. Tisti, ki si ga želi in ima dovolj denarja, da ga kupi, ga pač kupi.

Kaj ima to veze z ljubeznijo do tujcev?

Ti bi seveda svoje stanovanje, če bi ga imel ali podedoval, prodal za pol cene ki jih takšna dosegajo na trgu a ne? Ker imaš rad slovenski srednji razred 😀 Mislim komu to lažeš no 😀 V resnici pa k avto prodajaš se za 100e manj pogajaš in noriš ker toliko manj dobiš kot ti misliš da je vreden 😀

Odgovor na objavo uporabnika
potonika311, 07.09.2025 ob 09:43

Na forumu bereš marsikaj, ampak takega vprašanja pa še ne. Kaj bi ti rado slišalo? Se pravi če imaš stanovanje v Ljubljani in ga hočeš prodati, moraš imeti rad Ruse oziroma tujce? Kaj ima to veze s čimerkoli?

Stanovanja v Ljubljani stanejo toliko, kolikor pač stanejo. Tisti, ki ga ima in ga hoče prodati, ga proda. Tisti, ki si ga želi in ima dovolj denarja, da ga kupi, ga pač kupi.

Kaj ima to veze z ljubeznijo do tujcev?

Maribor in Kranj sta rezervirana za Šiptarje in Srbe!

Odgovor na objavo uporabnika
Vampire dance, 07.09.2025 ob 07:55

Romiha vprašaj, ki 400+jurjev vredno bajto prodaja za milijon in več!

Sosedje Cigani so gratis.

In ti si bog in določaš koliko je kaj vredno?

Ekonomist zagotovo 😀

Stvar je vredna točno toliko kolikor je nekdo pripravljen za to plačati. Ne toliko kot si se ti za ekranom odločil da je vredna. Če imaš probleme s prostim trgom imaš dovolj držav na svetu kjer tega ni. Predlagam da spakiraš in greš tja. Je pa res da tam tudi socialne običajno ni, pa mamice da bi ti hotelske usluge nosila. Tako da boš ostal tu a ne? Itak ne veš kako sploh kam it, bi rabil navodila. Boš ostal tu in bevskal gluposti do smrti in igral žrtev. Pa do zadnjega vdiha ne boš dojel da si žrtev sam sebe.

Prodajajo jih tisti, ki so jih kupili za pol te cene po vezah v gradbeništvu in drugih političnih navezah s korupcijo itd.

Vedo da dolgoročno v Ljubljani ni prihodnosti, zaradi kriminala, beračev, migrantov, pa se jih dokler jih še kupujejo podobni prevaranti  znebijo z dobrim zaslužkom. Pa kdo pri zdravi pameti bi dolgoročno živel sredi smradu, neobvladljivega prometa in mešanice balkanskih narodov?

Kdor dolgoročno razmišlja se seli v neokrnjeno naravo, daleč od sosedov, da ima mir pred primitivci.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pohlep, 07.09.2025 ob 07:42

To si pogoltneži ki mislijo da bodo večno živeli na tuje žulje. Ogabneži

Ja, res so ogabni, da ga tebi nočejo prodati za 200 000 EUR, da jih ni sram. Prodaš pač po tisti ceni, za katero lahko. Če je to 800 000, je pač 800 000, zakaj bi prodal za manj? Višja kot je cena, višje so tudi dajatve državi in tako posredno tudi ti, luzer, dobiš več socialke?

To so zokijevi frendi… kučanovi vazali… golobji ritopiki…

ETN poglejte,  julija letos so prodali v Ljubljani stanovanje čez 1M.

Cene so nore. Kdo sploh ima 1 M?

Ali ima hiša bakrene žlebove?

Odgovor na objavo uporabnika
Piki442, 07.09.2025 ob 15:00

ETN poglejte,  julija letos so prodali v Ljubljani stanovanje čez 1M.

Cene so nore. Kdo sploh ima 1 M?

1 M ima levičarska elita, ki si je nagrabila iz raznih poslov z aneksi od države ali kaj podobnega. In nekaj desničarjev, ampak slednji so si vseeno večinoma prislužili z lastnim delom.

Nekdo ki na monu visi in javka verjetno ne 😀

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close