Kdo so ti, ki prodajo stanovanja v Lj?
Na forumu bereš marsikaj, ampak takega vprašanja pa še ne. Kaj bi ti rado slišalo? Se pravi če imaš stanovanje v Ljubljani in ga hočeš prodati, moraš imeti rad Ruse oziroma tujce? Kaj ima to veze s čimerkoli?
Stanovanja v Ljubljani stanejo toliko, kolikor pač stanejo. Tisti, ki ga ima in ga hoče prodati, ga proda. Tisti, ki si ga želi in ima dovolj denarja, da ga kupi, ga pač kupi.
Kaj ima to veze z ljubeznijo do tujcev?
potonika311, 07.09.2025 ob 09:43
Na forumu bereš marsikaj, ampak takega vprašanja pa še ne. Kaj bi ti rado slišalo? Se pravi če imaš stanovanje v Ljubljani in ga hočeš prodati, moraš imeti rad Ruse oziroma tujce? Kaj ima to veze s čimerkoli?
Stanovanja v Ljubljani stanejo toliko, kolikor pač stanejo. Tisti, ki ga ima in ga hoče prodati, ga proda. Tisti, ki si ga želi in ima dovolj denarja, da ga kupi, ga pač kupi.
Kaj ima to veze z ljubeznijo do tujcev?
Maribor in Kranj sta rezervirana za Šiptarje in Srbe!
Vampire dance, 07.09.2025 ob 07:55
Romiha vprašaj, ki 400+jurjev vredno bajto prodaja za milijon in več!
Sosedje Cigani so gratis.
In ti si bog in določaš koliko je kaj vredno?
Ekonomist zagotovo 😀
Stvar je vredna točno toliko kolikor je nekdo pripravljen za to plačati. Ne toliko kot si se ti za ekranom odločil da je vredna. Če imaš probleme s prostim trgom imaš dovolj držav na svetu kjer tega ni. Predlagam da spakiraš in greš tja. Je pa res da tam tudi socialne običajno ni, pa mamice da bi ti hotelske usluge nosila. Tako da boš ostal tu a ne? Itak ne veš kako sploh kam it, bi rabil navodila. Boš ostal tu in bevskal gluposti do smrti in igral žrtev. Pa do zadnjega vdiha ne boš dojel da si žrtev sam sebe.
Prodajajo jih tisti, ki so jih kupili za pol te cene po vezah v gradbeništvu in drugih političnih navezah s korupcijo itd.
Vedo da dolgoročno v Ljubljani ni prihodnosti, zaradi kriminala, beračev, migrantov, pa se jih dokler jih še kupujejo podobni prevaranti znebijo z dobrim zaslužkom. Pa kdo pri zdravi pameti bi dolgoročno živel sredi smradu, neobvladljivega prometa in mešanice balkanskih narodov?
Kdor dolgoročno razmišlja se seli v neokrnjeno naravo, daleč od sosedov, da ima mir pred primitivci.
Pohlep, 07.09.2025 ob 07:42
To si pogoltneži ki mislijo da bodo večno živeli na tuje žulje. Ogabneži
Ja, res so ogabni, da ga tebi nočejo prodati za 200 000 EUR, da jih ni sram. Prodaš pač po tisti ceni, za katero lahko. Če je to 800 000, je pač 800 000, zakaj bi prodal za manj? Višja kot je cena, višje so tudi dajatve državi in tako posredno tudi ti, luzer, dobiš več socialke?
Piki442, 07.09.2025 ob 15:00
ETN poglejte, julija letos so prodali v Ljubljani stanovanje čez 1M.
Cene so nore. Kdo sploh ima 1 M?
1 M ima levičarska elita, ki si je nagrabila iz raznih poslov z aneksi od države ali kaj podobnega. In nekaj desničarjev, ampak slednji so si vseeno večinoma prislužili z lastnim delom.
Forum je zaprt za komentiranje.