Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdo na forumu vam je zanimiv?

Kdo na forumu vam je zanimiv?

Prvi vtis je pogosto pravilen pri srečanju z osebo, pove nam nekaj kar besede potem največkrat “pokvarijo”. Na forumu velja pa bolj obratno ;)[/quote]

Ker …?
Kakšno bolj dovršeno utemeljitev mi boš moral ponuditi, če naj ti verjamem … :D[/quote]

Ker je branje napisanih komentarjev podobno kot branje knjige. Naša domišlija ustvari svet, ki obstaja v naših glavah, realnost je pa ..

Ker …?
Kakšno bolj dovršeno utemeljitev mi boš moral ponuditi, če naj ti verjamem … :D[/quote]

Ker je branje napisanih komentarjev podobno kot branje knjige. Naša domišlija ustvari svet, ki obstaja v naših glavah, realnost je pa ..[/quote]
Hočem rečt, če najprej bereš knjigo, ki ti je všeč, jo film, ki upodobljen po drugačnem kopitu ponavadi razočaranje..


Če pa bereš knjigo, ki jo zaradi nezanimivosti ali dolgočasnosti sploh ne prebereš, a še boš imel željo videti film ?


Če pa bereš knjigo, ki jo zaradi nezanimivosti ali dolgočasnosti sploh ne prebereš, a še boš imel željo videti film ?[/quote]

Potem film tudi nebi imel take teme, da bi tebe zanimala, si mislim…

Kljub vsemu še vedno ne vemo, kdo je zmagovalec. Nominiranci so bili predstavljeni, kuverte pa so še zaprte.

Naj razumem zadnji dve strani trača kot reklame pred razglasitvijo? 🙂 🙂


Ugotovili smo, da le na podlagi virtuale ne bo možno razglasiti zmagovalca, ker imamo ljudje premalo razvito intuicijo, da bi vedeli kakšen je nekdo v resnici. 🙂
Brez soočenja ne bo šlo. 🙂


Ugotovili smo, da le na podlagi virtuale ne bo možno razglasiti zmagovalca, ker imamo ljudje premalo razvito intuicijo, da bi vedeli kakšen je nekdo v resnici. 🙂
Brez soočenja ne bo šlo. :)[/quote]

Je to reklama za piknik ? 😉 🙂

A se je šlo za to kdo bo zmagovalec?
Nesm vedu pa nesm zapiu….. :))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A se je šlo za to kdo bo zmagovalec?
[/quote]
Nekaterim že. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A se je šlo za to kdo bo zmagovalec?
[/quote]
Nekaterim že. :))[/quote]

Sarkazm detektor je crknil. 🙂 🙂

Glupa tema zahteva glupe prispevke.


Ugotovili smo, da le na podlagi virtuale ne bo možno razglasiti zmagovalca, ker imamo ljudje premalo razvito intuicijo, da bi vedeli kakšen je nekdo v resnici. 🙂
Brez soočenja ne bo šlo. :)[/quote]

Je to reklama za piknik ? 😉 :)[/quote]
Mogoče pa res…:))

Čeprav dvomim, da bi bil le eden, ki bil bil vsem zanimiv. Vsak bi spet imel svojega zmagovalca. Le bolj realen bi bil. 🙂

Skratka, ena poročena zdolgočasenka srednjih let, ki za povrhu postane celo žaljiva, ko ji le re-interpretiraš njene lastne besede.

Jaz ti povsem verjamem, da si veliko nad mojim nivojem, ti, ki hodiš na srečanja erotičnega foruma špegat, kako zgledajo fukfehtarji v resnici. Kako vem, ja sama si povedala!!! In čemu se zgražaš nad njihovim videzom, če kao nisi od njih ničesar pričakovala?

Res dokazuješ svoj NIVO; ni kaj, vsestransko…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Vsakemu, ki se vpikne v tvoje besede rečeš, da je zdolgočasen, do njega pa postaneš žaljiv. Samo toliko, da ne pozabiš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

jaz pa živim v veri, da so eni fukfehtarji tudi seksi, ter urejeni in privlačni in da se zdolgočasena dama moti, ko jih vse po vrsti označuje za zamaščene kebre.

Fukfehtarji še nikoli niso delovali seksi, nevem na kirm planetu ti živiš ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

jaz pa živim v veri, da so eni fukfehtarji tudi seksi, ter urejeni in privlačni in da se zdolgočasena dama moti, ko jih vse po vrsti označuje za zamaščene kebre.[/quote]

Seveda, ampak ključno neodgovorjeno vprašanje je:

zakaj hudiča srečno vezani ljudje hodijo na taka fukfehtarska srečanja??? In potem se še hvali, na kakšnem nivoju je???

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

jooj Sadni hehe…ama zvohaš pa čist vse..) všeč:))

Latissa že ve iz prve roke..če je njen fukfehter sexi mi čisto dol visi..Bolj pomembno je dejstvo,da je da ona ve,da je “ta njen ki ima v mislih -fukfehter”..Čudovito ni kaj:))

če nebi bilo fukfehtarje … bi bile ženske nenasajene in neoplojene — in tečne ☺
no ja, žal mame nekaterih tukaj prisotnih niso imele več kot enkrat opravka opravka s fukfehtarji ☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Latissa, to je zdaj odvisno, kdo ja zate fukfehtar. Za Spiderja je to nekdo, ki fehta in nikoli ne dobi. :)) Tak verjetno res ni seksi. No zame je fukfehtar tudi tisti, ki dobi, zato se strinjam s tvojo opredelitvijo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Uff Spider…grem stavit da jajca komja za sabo vlačiš ko si tko tečen..ajde beži na drkanje! ::))

Tist, ki dobi ponavadi ne fehta za to. Obupane moške se ženske bojijo in se jih izogibajo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ha ha ha..poznam jaz take..srečne..poročene..kao ful zbirčne…vsakega zbadajo..noben ni na njihovem nivoju..v praksi pa hopa-cupa takoj, ko je voljan nekdo, ki ni mož..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Marko danes mi je za razliko od sicer,všeč tvoja nagajivost:)) Morda je pa tisto bil Spider katerega sem pred kratkim opljuvala::? Daj Spiderček priznaj in lažje ti bo:)

Če bi hotela nekomu nazorno pokazati, kdaj ženska ni ženska, bi mu dala prebrati zgornji stavek in ostale stavke na forumu te avtorice. Žalostno.

Uff če je greha vreden itak:)) Skočim ko kača:)) Nič bat zase,ti samo drkaj mali..) “nema žene za tebe” :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close