Kdo na forumu vam je zanimiv?
In ti lahko oceniš notranje vrednote preko spletnega foruma?! Wau!
Hitro objavi članek v znanstveni reviji. Aja, morda je pa intuicija na delu? ;)[/quote]
Krenči, to pride z leti, ta intuicija. Ko si mlad, so ti fajn nakladači, potem pa začneš ceniti nekaj drugega- zvestobo, spoštovanje, pripravljenost se potegniti za šibkega, stabilnost. In ti trije našteti to imajo, to se začuti.[/quote]
Pa pogoj je, da si sam v sebi umirjen in pripravljen sprejeti druge misli brez obsojanja.
Ljudje, ki so dolgočasni (pa ne pravim, da Marko je…:/), so zelo pogosto tudi zanesljivi, trdni, se na njih lahko opreš in na njih lahko računaš. Večkrat je to v življenju pomembneje, kot da imaš ob sebi vrtavko, s katerim se uživa v dobrih časih in … se upa, da slabi ne bodo nikoli prišli ;)[/quote]
Dolgočasni so nam tisti, ki jih ne razumemo. Na primer Kitajci so nam zelo dolgočasni, ker nimamo pojma o čem debatirajo. Pa še to ne pomeni, da so tudi v resnici dolgočasni. 🙂
Življenje pa res ni le uživanje in prava vrednost (so)človeka se nam pokaže šele v težkih trenutkih, ko začutimo v kolikšni meri nam ponujajo ramo in sočutje.
Z drugimi besedami, pridni, mirni, tihi tipi dobijo ženske, ki so najlepša leta dale nakladačem,frajerjem, ali pa take, ki do nakladačev sploh prišle niso, ker niso same dovolj zanimive.
Če praviš, da šele z leti začnete cenit take tipe. Potem je to to.[/quote]
Tisti, ki ostanejo nakladiči in frajerji še potem, pa seveda logično nimajo možnost pri ženski, ki si želi “umirjenosti”, ker zanjo niso “zanimivi”.
Ja, tako je. Ona ve, kaj si več ne želi, on (nakladač) pa še vedno išče tiste, ki tega še ne vedo. :))
Mater si naiven. Ne več tako mlade obupanke pri 30+ nič bolj ne vedo, kaj si želijo, ko pri 20. Samo oportunistično se prilagodijo situaciji, to je vse.
Eni tipi pa so potem ( po možnsoti na portalih za zmenke ) še čist navdušeni, češ “končno se ena zanima zame”. Ne, ne zanima se zate, samo biološka ura jo stiska in valda, treba je nekoga poiskat.
Kakšni situaciji? Jaz jih poznam veliko, ki jim ponudbe še vedno dežujejo, vendar ostajajo v resni zvezi, ponudbe so jim pa naporne, da ne rečem da so razočarane, ko spoznajo, kaj ti nakladači iščejo. Jaz mislim, da se vsak prilagodi situaciji oziroma predvsem svojim željam. Pa ne bom rekel, da si naiven, stvari pač vidiš po svoje.
Pandora, njegova zgodba je nekaterim forumašem dobro poznana. Pa saj si lahko misliš, kaj je bilo. Ko je velik ego prizadet, potrebuje dolgo da oprosti. Problem pa nastane, če ne najdemo odgovornosti pri sebi, takrat je krivec lahko za dalj časa drugje. Tako se res lahko obvarujemo pred tem, da bi ego bil ponovno prizadet, ne zavedamo pa se, da ego ostaja prizadet še naprej in si ne dovoli ozdraveti.
Fajn bi bilo, če bi ti, instant razsvetljenec, enkrat za spremembo vzel v roke kakšno resno psihološko čtivo.
Glej, zdravi sebe, mene ne boš. Od tebe se nimam česa naučiti. Ukvarjaj se s svojim lajfom, boš imel do smrti dovolj dela..[/quote]
Saj se ukvarjam in ti si majhen del le tega. Si padel noter, mogoče z razlogom. 🙂
In ti lahko oceniš notranje vrednote preko spletnega foruma?! Wau!
Hitro objavi članek v znanstveni reviji. Aja, morda je pa intuicija na delu? ;)[/quote]
Krenči, to pride z leti, ta intuicija. Ko si mlad, so ti fajn nakladači, potem pa začneš ceniti nekaj drugega- zvestobo, spoštovanje, pripravljenost se potegniti za šibkega, stabilnost. In ti trije našteti to imajo, to se začuti.[/quote]
Kljub letom, me je ta intuicija zaobšla 🙂
In ti lahko oceniš notranje vrednote preko spletnega foruma?! Wau!
Hitro objavi članek v znanstveni reviji. Aja, morda je pa intuicija na delu? ;)[/quote]
Če je človek zverziran v tovrstni komunikaciji, prebere marsikaj med vrsticami. In tvoja mnenja, stališča, nasveti so odraz tvojih notranjih vrednot… tako da med vsem, kar se o tebi da “prečitat” na forumu, so nekatere tvoje vrednote dokaj easy job…[/quote]
Kakšne so “dokaj easy job vrednote”? Ne morem potrdit nečesa, česar ne razumem :).
Forum je zaprt za komentiranje.