Kdo na forumu vam je zanimiv?
Robi hvala, ni bilo treba, katenjka je pusta dolgočasna patetična falirana študentka brez lastnega življenja, edina reč, ki ji ne da spati, ker spim ponoči res bolj malo, so podatki forumskih piscev in vse permutacije excelovih tabel..[/quote]
Sebe dajati v nič ni prepovedano, koristno pa upravičeno dvomim, da je.[/quote]
Koristno res ni. So pa mene vedno bolj odbijali tisti, ki se imajo za nevem kaj, kot pa skromni ljudje, pa čeprav preveč samokritični.
Šanse pa imaš, ko te označi za jebača…Ali ne ?. :)))
[/quote]
Ne. Šanse imaš, ko se hihita na vsak tvoj stavek, ko te kar naprej omenja in hvali pred prijateljicami / prijatelji. Če pa ti reče, da si fejst fant, pa to ponavadi pomeni samo da si prijazen, vljuden, tak pridkan fantek za pobožat po glavi, kaj več pa nebi rada imela s tabo, ker je ne privlačiš…z drugimi besedami, nisi dovolj velik vtis naredu na njo.
Sebe dajati v nič ni prepovedano, koristno pa upravičeno dvomim, da je.[/quote]
Koristno res ni. So pa mene vedno bolj odbijali tisti, ki se imajo za nevem kaj, kot pa skromni ljudje, pa čeprav preveč samokritični.[/quote]
Seveda Robi, brano med vrsticami si vse povedal.
Le kaj je takšna, zadovoljna in zadovoljena resna karierno uspešna, srečno poročena ženska počela na srečanju erotičnega foruma????
To je to, o čemer pišem ves čas, eni si mislite, da ste ne vem kaj, ker imate familije, hodite pa še vedno na, kot sama praviš, srečanja erotičnih forumov, kot kakšni zgubljeni študentje, nad katerimi sicer vihate nosove.
In potem se še pritožuješ, da so fukfehtarji, ki si jih tam srečala, preslabo zgledali…
Srečen tvoj mož, res, si pravi vzor resne družinske gospe.
Le kaj je takšna, zadovoljna in zadovoljena resna karierno uspešna, srečno poročena ženska počela na srečanju erotičnega foruma????
To je to, o čemer pišem ves čas, eni si mislite, da ste ne vem kaj, ker imate familije, hodite pa še vedno na, kot sama praviš, srečanja erotičnih forumov, kot kakšni zgubljeni študentje, nad katerimi sicer vihate nosove.
In potem se še pritožuješ, da so fukfehtarji, ki si jih tam srečala, preslabo zgledali…
Srečen tvoj mož, res, si pravi vzor resne družinske gospe.[/quote]
To so res za moje pojme izmečki družbe, ki se grejo dvojno življenje, ker nimajo poguma, da bi bili to kar so ves čas in spravijo familijo na svet pa se izsilijo v resen job za kamuflažo nad lastno (izprijeno?) naravo. Žalostno pri tem je to, da ta gospa ni edina, je pa zanimivo, da se je oglasila – morda je le hotela povedati, da s(m)o ljudje s forumov nikakvi in jo je nezavedno zaneslo tisto o erotiki 🙂
Prej nisem dobro napisala..pozabila sem marka. Marko je v bistvu resnično zelo zanimiv. V fizikalni in analizni kemiji bi ga utegnili uporabiti za študij procesa raztpljanja in določanja topnosti oz kot rečemo, topnostnega produkta.
Poglejte: vzemimo za osnovo nam napjprijaznajše topilo, vodo. V vodi se topijo vse snovi, s tem da ločimo topne in težko topne, in te težko topne potem delimo še dalje. No to za nas ni pomembno. Dokler se neka snov topi, imamo bistro raztopino, ne glede na to ali je obarvana ali ne, je bistra. Ko se zasiči, postane motna in nastajati začne usedlina.
Aplicirajmo: sprva imamo bistro razpravo. Potem pride Marko in jo pomotni. Večini gre na živce, njegove besede se posedajo na dno. Nastane, kot je že napisal kolega spider, anti-debata. Zanimiva je tista točka pre-nasičenja, in je včasih prilično težko določljiva, saj veste, v kemiji vendar operiramo z mikro in nano veličinami. To točko vedno nekako intuitivno, čeprav je izrazito racionalen tip človeka, do fascinantno precizne natančnosti zazna Marko.
Resnično sem očarana, vedno znova vedno znova vedno znova vedno znova
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Počakaj Spider..malo si zašel..še enkrat preberi moje pisanje in se ne jezi na tako primitivni ravni.Poglej,če ti čas dopušča,pojdi nazaj,preberi,pa tudi če ne boš,mi prav malo dol visi,ter v stilu kopi.paste nalimaj ,kje hudiča se jaz hvalim o tako opevani srečni družini in ter da mi nekaj fali??
Še enkrat bom napisala poanto mojega obiska na erotičnem forumu,pa ker si še mladič pod mojim nivojem,me boš malo težje razumel,pa vendarle..
Rada grem na erotične forume jih berem in moderiram.Uživam ob tem in prav tako moj mož,le da on ne piše,le smeji se nam “modrijanom”..razumeš zdaj? Tako kot ti loviš ribe,se morda ob večerih nažiraš ob Tv-u in nadiraš ženske,ki rade hodijo na erotiko,tako jaz uživam ob tem modrovanju..))
Prav tako sem omenila da sem več krat bila v prijetni družbi kakšnih danes že znancev,kakor prav tako trdim da so prav tisit najbolj zanimivi,res ogabni,debeli zamaščeni,prav nič fizično prijetni,pa vendarle imajo dar za pisanje..In kaj je tukaj tako spornega če po pravici povem kako je bilo?
Pa ja ,bil je zanemarjen moški in ne bi se čudila da si eden izmed takšnih tudi ti..Dovolj direktna?
Lep dan želim::))
Čemu pa potem odsvetuješ (ženkam) da bi se udeleževale forumskih srečanj? A se na srečanje hodi preverjat, ali se lahko platonično zagledanost izenači s fizično ali se gre za to, da preprosto spoznaš človeka, kot se ti lahko predstavi samo v živo? Čemu je namenjeno tvoje svarilo?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] moje pojme izmečki družbe
Saj ti ne zamerim tega,ne moreš vedeti,verjamem pa da ne zmoreš tudi v realu biti odkrita z znanko ali prijateljico,ter rada delaš zdrahe “postrani”..tko po babje..to so za mene hinavske babure razumeš?
Še enkrat poudarjam da so v največji večini fizično drugačni kot si jih zamišljamo v virtuali.Skratka ogabni.
Dovolj direktna?
Lep dan vsem:))
In kdo bi mešal štrene, če recimo poročen fan in njegova žena oba pišeta na forum, ali tako kot v vajimen primeru, piše samo en, drugi pa se ob tem hahlja in potem prideta oba na srečanje ali pa tudi če pride samo en? A je to, da nekdo javno napiše, da pride na splošno forumsko srečanje, že takoj mutni tip, ki bi se šel mešat štrene? Kaj točno to zate pomeni?
Pod drugo si pa itak napisala, da so najbolj zanimivi pisci fizično totalno nasprotje. Torej kakšno mešanje štrene? Ponovno sprašujem.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Če so ti ljudje iz forumov ogabni pa si ne išči več stikov po tej poti, ker tvoje pisanje je dokaj za marsikoga žaljivo, netaktno in ko trdiš da s(m)o ogabni, nihče te ne sili v intimne ali kakršnekoli stike, sama si jih iskala – ali? Daj konkretno zmanjšaj pričakovanja, te bo tako prihodnjič na forumskih srečanjih manj “bolela” lastna nezadovoljenost estetskih potreb 🙂 Sebi ne delam teh problemov, da bi si sploh koga tu od piscev predstavljala, že osnovno zavedanje da so ostali pisci ravno tako iz krvi in mesa je zame hudičev izziv :-)))
Hinavska babura, delati zdrahe? Hm, ne bom zanikala, človek mora biti marsikaj, da preživi in ohrani nek nivo življenja vredno življenja.
Direktnost ni slaba lastnost, tudi tebi lep dan 🙂
Točno tak, kako ti je lahko nekdo VŠEČ če ga sploh nisi videl… zanimiv za prebrat? morda, Realen? Morda, Logičen? Morda
ne pa VŠEČ…
Realnost pa je tisto kar ljudje tu ne elijo, zato pa so jim ”VŠEČ” bluzači, tako kot v Slovenski politiki,
Šanse pa imaš, ko te označi za jebača…Ali ne ?. :)))
[/quote]
Ne. Šanse imaš, ko se hihita na vsak tvoj stavek, ko te kar naprej omenja in hvali pred prijateljicami / prijatelji. Če pa ti reče, da si fejst fant, pa to ponavadi pomeni samo da si prijazen, vljuden, tak pridkan fantek za pobožat po glavi, kaj več pa nebi rada imela s tabo, ker je ne privlačiš…z drugimi besedami, nisi dovolj velik vtis naredu na njo.[/quote]
Bravo, Sadni!!!!
Skratka zakaj iskanje stikov preko virtuale,meni jih ni treba,je pa fino malo po netu pobrskat in kaj napisat ob prostem času..Meni je odlično tkole,vi se pa shajajte po mili volji.če vam kdo zadiši ::))
Zmedena samica se počuti užaljeno zaradi mojoe direktnosti,pa verjemi da je bolje tako,ker kot sem že dejala ne maram hinavskih babur..Srečo imaš da me na srečanju ne boš videla,ker moja direktnost bi ti pobrala vso voljo do iskanja potencijalnih jebačev,na katere se tukaj limaš:))
lep večer želim:)
Si dvolična? Prej si pisala o tem, da so ti ljudje, ki si jih sprva spoznala na forumu nato še pa v živo bili ogabni, zdaj praviš, da ti jih ni bilo potrebno oz jih nisi, no ti sama najbolje veš kakšna je resnica, v katero se ne namerevam več spotikati. Moja odkritost in direktnost je za marsikoga pretežka ali celo nemogoča za prenašati. Užaljeno se ne počutim, morda sem se nekoliko zavzela za druge, ki res pridejo sem, da si koga najdejo, zase ne iščem prek foruma nikogar, že v realnosti življenju me malokdo pritegne oz skorajda nihče, da bi se pa tu nastavljala oz iskala jebače (karkoli že to je) not my style, raje imam pozornost na 4 oči 🙂
Še enkrat – direktnost imam rada, tako da na srečanje kar pridi, da vidim kako to zgleda/zveni, s čim bi mi pobrala voljo do nečesa, kar ne obstaja…razen v tvoji glavi 🙂
Hvala za vabilo,vendar vseskozi poudarjam da se srečanje ne udeležujem več.Prerasti,bolje ti bo:)
Da te nihče ne pritegne,moraš biti pa strašno samoušečna.
Skratka da potegnem črto,vidim da vam nekaterim ne potegne moja direktnost.
Srečanja so bila zanimiva.
Udeleženci in udeležeke so bile krasne,kakor tudi prej omenjen osebek grozno ogaben za skozlat:)) No..požrite že resničnost.Tko je bilo in kaj zdaj.
Je pa res,da se z akterji ,ki mi odgovarjajo še danes srečam ob kavici za kratek klepet.Zakaj ne če nam paše?
Le ogabnih zanemarjenih ljudi se izognem in stvar rešena.Problem?
lep večer vsem:))
Šanse pa imaš, ko te označi za jebača…Ali ne ?. :)))
[/quote]
Ne. Šanse imaš, ko se hihita na vsak tvoj stavek, ko te kar naprej omenja in hvali pred prijateljicami / prijatelji. Če pa ti reče, da si fejst fant, pa to ponavadi pomeni samo da si prijazen, vljuden, tak pridkan fantek za pobožat po glavi, kaj več pa nebi rada imela s tabo, ker je ne privlačiš…z drugimi besedami, nisi dovolj velik vtis naredu na njo.[/quote]
Meni pa moja pravi, da sem fejst, pa se ne božava samo po glavi. Ampak zdaj se ti zrušil ves tvoj koncept dejtanja, zato bom prepustil nekaj še tvoji domišljiji. Pravijo, da če se nekaj počasi podira, lažje sprejmeš. :))
Slovenščina ti ne gre najbolje – kajne? Po želji, nihče te ne sili, da prideš nekam za kam ti ni iti (ali se se ustrašila, da bo kdo drug tam bolj direkten kakor to sama obljubljaš?).
Samovšečna? Zelo, k sreči to bolj druge boli kakor mene 🙂
Če sklenem – si si sama kriva, da si se zapletla z nekom, ki se je izakazal za ogabnega ti pa pričakovala ne vem koga ali kaj. Ne glede na vse pa vseeno upam, da drugi za tvojim hrbtom ne mislijo/govorijo, da si ogabna pa zanemarjena….skratka, da jim ni v sramoto iti s tabo na coffee.
Za Missonko: Pa to je noro. Ženska, ki se ukvarja s forumi, ne loči med virtualo in resničnostjo? Zakaj pa ne bi mogel biti zamaščen debeluhar (to, kako si označila te ljudi, je pa spet zgodba zase) dober erotični pisec?
Kje je tu povezava? Moški, ki ne zna ne brati in ne pisati, je lahko naravno talentiran ljubimec. Zakaj predvidevanja in pričakovanja do nebes? A misliš, da hodijo po svetu popolni osebki, ki v sebi združujejo vse, kar je sicer razdeljeno na dvajset ljudi? Od kod taka naivnost?
Pa še dobronameren nasvet: če si moderatorka na forumu, bi bilo dobro izpiliti znanje slovenskega jezika.
Forum je zaprt za komentiranje.