Kdo na forumu vam je zanimiv?
Nekaj napišeš o nečem, čez 5 minut pa napišeš, da se tega ne spomniš? Nekaj ti spomin nagaja. Je kaka bolezen na vidiku? :))[/quote]Neeeee on je tisti pravlični lik iz risanke Nemo forgetful dory
Nekaj napišeš o nečem, čez 5 minut pa napišeš, da se tega ne spomniš? Nekaj ti spomin nagaja. Je kaka bolezen na vidiku? :))[/quote]Neeeee on je tisti pravlični lik iz risanke Nemo forgetful dory[/quote]
To zdaj vsi kopirate mene, v resnici sem pa prva napisala, da Sadni je Smrkec, :)))
http://dissention.wordpress.com/2012/03/29/batman-and-robin-as-a-gay-couple/%5B/quote%5D
Karkoli te vzburja. 😉
Hahahaaaa…
http://dissention.wordpress.com/2012/03/29/batman-and-robin-as-a-gay-couple/%5B/quote%5D
Karkoli te vzburja. ;)[/quote]Ah ne, vrača ga v otroštvo, ko se je poistovetil z njimi in sedaj je spoznal, da se ta njegova želja ne bo nikoli uresničila, pa je ljubosumen na nas….. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.