Kdo je kriv?
Kolektivno se ne bi odločili, da bi šli v Ljubljano z LPPjem. Zato je v Lj preveč avtomobilov in preveč zastojev. Zakaj? Ker se kolektivno ne bodo vsi odločili, da bi odložili svoj avto ali se pripeljali z avtobusom. Potem pa neke subvencije avtobusnim podjetjem (se pravi iz davkoplačevalskega žepa), za koga? Zato, da bodo vlagali v večje kapacitete?
Pripomogle bi boljše povezave kolesarskih stez. Na nekaterih delih je tako nevarno da se kolesarji vozijo po pločnikih, pa še tam so parkirani avtomobili…
Na Nizozemskem so vsi na kolesih! Imajo prednost, otroci zadaj v kulah in jih tako prevažajo v vrtec. Pa imajo manj ugodno podnebje kot mi.
Bicikelj je dobro uporabljan. Lahko bi tak sistem se bolj funkcioniral, če bi bilo več kolesarskih stez.
V službah, pa bi regres za prevoz lahko bil višji in tisti s kolesi, bi dejansko imeli več od tega.
Smejem se, 13.02.2025 ob 15:33
Torej so krivi župani mest?
Koruptivni; saj je bilo zadnjič po TV, kako je župan dal denar nekemu podjetju, potem pa se v tem podjetju ni zaposlil nihče (neki prehranski dodatki naj bi se proizvajali). Pa kakšne laži so to? Pokvarjeni so tako v Ljubljani kot na občinah.
Kam že gredo prispevki, davki in podobno, kako že to laufa?
Anonimno 54321, 13.02.2025 ob 15:37
Pripomogle bi boljše povezave kolesarskih stez. Na nekaterih delih je tako nevarno da se kolesarji vozijo po pločnikih, pa še tam so parkirani avtomobili…
Na Nizozemskem so vsi na kolesih! Imajo prednost, otroci zadaj v kulah in jih tako prevažajo v vrtec. Pa imajo manj ugodno podnebje kot mi.
Bicikelj je dobro uporabljan. Lahko bi tak sistem se bolj funkcioniral, če bi bilo več kolesarskih stez.
V službah, pa bi regres za prevoz lahko bil višji in tisti s kolesi, bi dejansko imeli več od tega.
Daj še malo primerjaj teren na Nizozemskem in pri nas, če se ti da.
lloyd, 13.02.2025 ob 16:14
Daj še malo primerjaj teren na Nizozemskem in pri nas, če se ti da.
Teren nima velike vaznosti, ampak zakonodaja!
Tam imas po 1 in 1a samo 2 Zakona, ki se ga vsi -tudi tujci! -se kako dobro zavedajo:
– prednost ima VEDNO kolesar (cetudi imas prometno s kolesarjem in je kriv kolesar – odjebi, kriv si ti!)
– placuj davke!!!
all3z, 13.02.2025 ob 17:04
Teren nima velike vaznosti, ampak zakonodaja!
Tam imas po 1 in 1a samo 2 Zakona, ki se ga vsi -tudi tujci! -se kako dobro zavedajo:
– prednost ima VEDNO kolesar (cetudi imas prometno s kolesarjem in je kriv kolesar – odjebi, kriv si ti!)
– placuj davke!!!
A res? A je čisto vseeno ali to vsa dežela leži na ravnem, ali pa jo je tri četrt po hribih in grapah? Čisto res? Ker to nima nobene veze z infrastrukturo, pa kako je poseljena, kje so tovarne, in tako naprej? A češ še mal premislit?
lloyd, 13.02.2025 ob 17:15
A res? A je čisto vseeno ali to vsa dežela leži na ravnem, ali pa jo je tri četrt po hribih in grapah? Čisto res? Ker to nima nobene veze z infrastrukturo, pa kako je poseljena, kje so tovarne, in tako naprej? A češ še mal premislit?
Eh, tepc. Ni vsa NL ravna ves. Pa mas kolesarje vsepovsod.
all3z, 13.02.2025 ob 17:35
Eh, tepc. Ni vsa NL ravna ves. Pa mas kolesarje vsepovsod.
Tepec? A bejž. Lej ti tele, 1500 nas je na lokaciji, pa imam 20 minut z avtom, se pravi kakšno uro s kolesom, pa imata samo dva bližje kot jaz, ostali se pa vozijo iz cele Slovenije. In ti bi to dal na kolo. In to je ena sama firma, pa še to samo en del. Ne glede da ti bedak zarukan niti ne pomisliš da zato ni kolesarskih stez ker še za ceste ni placa. Poglej si kamnik, ki je v svoji veleumnosti postavilo kolesarsko stezo za bistrico,ki jo voda odnaša vsake par mesecev, ampak jebiga evropski denar in županov žep, no pa še par drugih. Ampak tja so jo postavili ker je drugam nimajo za dat. Jebemumast kaj vas enih idiotov hodi po svetu.
Forum je zaprt za komentiranje.