Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kdo bi si mislil? :))

Kdo bi si mislil? :))

Ženske so v varanju boljše od moških. http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/zenske-so-v-varanju-boljse-od-moskih.html

Sem mislila, da smo vsaj tukaj slabše, zdaj pa vidim da moške šišamo na vseh področjih .)

A za sebe govoriš? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Drkat ga ne znate tako dobro kot moški.
Prdite dosti slabše.
Ne morete pojest 1 kile mesa naenkrat.
Slabše prenašate alkohol.

Ne vem, ampak zdi se mi, da pri vseh zares pomembnih stvareh v življenju prednjačimo tipi.
Tisto, v čemer ste boljše ženske ste si izmislile same.
Slava vam.

A za sebe govoriš? :D[/quote]

Nič ne govorim zase; sem lepo napisala, da sem živela v zmotnem prepričanju, da smo na tem področju slabše od moških .:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close