Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kdaj se bo požgal slovenski parlament?

Kdaj se bo požgal slovenski parlament?

golazen lahko prezenes le z ognjem ali vodo, polavit jih ne moremo torejo ogenj….nepal stayle hehe

Zakaj pa bi zažgali nekaj kaj tisti ki trenutno sedijo notri (no, eni so tam tudi že dva desetletja) niso ga zgradili ali plačali z lastnega denarja?

Ali si bolj mislil da jim damo odpoved delovnega razmerja? Ker mi smo jih zaposlili. Delajo v našem imenu in za nas.

Pošilješ Pismo z odpovedni rok in zakaj jim daš odpoved.  In brez skrbi, od lakote ne bo nihče od njih pomrl ker imajo €£$ za deset generacij vnaprej! Dobesedno! Vprašaj bankirje. Vse vedo!

    To bi se moglo tudi pri nas nardit, nepalci imajo jajca!

Saj je Katja Šoba, kandidatka na SDS listi, to že poskušala.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 17:46

golazen lahko prezenes le z ognjem ali vodo, polavit jih ne moremo torejo ogenj….nepal stayle hehe

NIKOLI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Plečnikovo mojstrovino, nedokončano sicer  pa ja ne boš požigal, si res tako kratek da ne razumeš kaj je in kaj ni ?

Julij ti jih zadnje dni konkretno tupiš !

 

Pezde pijano SDSS-ovsko. Bajto si zažgi in uživaj. Pusti skupno lastnino nam vsem! Bajta ni kriva!

Odgovor na objavo uporabnika
Vampire dance, 10.09.2025 ob 20:00

Pezde pijano SDSS-ovsko. Bajto si zažgi in uživaj. Pusti skupno lastnino nam vsem! Bajta ni kriva!

Debil, če je skupna lastnina zakaj je na voljo potem le izbrancem?

Skupne lastnine v tem pogledu so tudi druge stavbe in infrastruktura ter ostalo kar se trži in uporablja pa si od tega le izbranci dovolijo svoje mošnjičke polniti drugim pa jih prazniti. Zapri bedak svoje nebuloze!

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 10.09.2025 ob 19:54

Saj je Katja Šoba, kandidatka na SDS listi, to že poskušala.

probala ze probala….ni se dosti trudila….hehe

Mogoče bi kakšen potres lahko pomagal, saj je žabarija oziroma zokiland potresno območje.

Parlament stavbo bi lahko uporabili za prostore, ki manjkajo v slovenskih bolnišnicah lahko pa tudi, da tja naselijo “migrante”, ki jih vabijo.

Vsekakor “posranci” in drugi njim enaki kravatkarji, zločinci in bleferji lahko kje drugje sedijo in spijo. Mogoče pod kakim šotorom, namreč imajo dovolj visoke plače, da si kupijo tanajbolš budne, rokavice in čevlje, da po zimi ne zmrznejo in prav tako se do gat lahko slečejo poleti, če jim je vroče kar se slovenski delavci v podjetkih pod težko vročino ne smejo, saj jim ti isti to prepovedujejo ob enem pa ne ustavijo delodajalce, da vsiljujejo ljudem obveznosti v še tako neprimernih zdravju človeka okoliščinah.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close