Kdaj avto partneju/ci v uporabo
Eh… saj veš občutek kontrole… da lahko sam… no… :)))
Tisto v tvojih mislih pa kr preskoči. ;)[/quote]
Tudi pri (nekaterih) automatskih menjalnikih lahko sam… :)[/quote]
Tiptronik? ;)))))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Forum je zaprt za komentiranje.