Katere trgovine moški
Koliko poznam žensko naravo, jih veliko premore to iracionalno obnašanje. Na listek ali v beležko si jasno napiši, kaj točno rabiš in se poskusi tega držati; ko si v skušnjavi da bi spet “padlo” kaj drugega, se vsaj 3 x trezno vprašaj, če res tisto rabiš ali ne.[/quote]
Ma ne, saj nit tako hudo. Pa zelo poredko se zgodi. Še največkrat v Deichmanu, če je res kaj ugodnega. Tja grem pa itak max 3x na leto. Imam pa vedno naštudirane vse primerjave cen s spleta. Sem videla par mesecev nazaj v Humanicu ene sandale, ki so jih prodajali za 75 evrov, cena na spletu je bila za nove s poštnino vred okrog 35.
Drugače pa jaz po nakupih predvsem za hrao itak hodim z listkom. Sem kar disciplinirana pri tem.
Forum je zaprt za komentiranje.