Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Katere sole posledicno poklici

Katere sole posledicno poklici

Zdravi,

Pocasi bo treba razmisljat kam naprej iz is da se v 8 in 9r naredi plan obiskov sol v casu infirmativnih…otrok je imel id malega zeljo po arhitekturi, za kar je vedel da mora imeti gimnazijo….do lani…ze lani je bila manjsa kriza da kok je to breme da ne ce kaj bi  pove, da povsod poslusa da ko prides iz gimnazije nisi nic nimas poklica, tko da faks je nujen. Povsod poslusa, kako grozno je v gimnaziji in kako tezko je. Kako se vsi cele dni ucijo, kako nimajo casa zase za dejavnosti, kako kljub ucenju komaj lezejo cez letnik, da v OŠ so bili idlicnjaki in se nic ucili, zdaj pa… in sedaj primerja sebe…lani 7r je bila na spricevalu ena 4 ostalo 5. Za solo se uci pomojem zmerno, veliko casa gre tudi za treninge, tekmovanja, dodatne treninge in vse ima narejeno redno statusa sportnika sploh ne vnovcuje .. otroku sva povedala, da ne glede na katero solo gres, sploh za 5 stopnjo, se je treba ucit, kdaj tudi vec in da ima delovne navade.

Ko se pogovarjamo o tem, kje se vidi, je odg da bi dinamicno delo, tako kjer nisi zaprt skoz 8h v sobi in moras bit tiho in bulit v monitor in da bi lahko bile v tem sektorju dobre place

Katere srednje solo/ gimnazijo in potem recimo faks bi vi predlagali, da si otrok pogleda? Tisti ki ste v zadnjih nekaj letih bili na tem, bi prosila pomoc, ker od najinega obdobja je kar nekaj sprememb nastalo v tem casu.

Obracava otroka tudi po nasvet v solsko svetovalno sluzbo, vendar pravi, da tja pa ze ne gre … kar pa njim govirijo glede tega je oa vse sam splosno …

Waldorfska.

Za srednjo šolo so bolj pomembne delovne navade kot pa da se skozi osnovno sprehodi brez učenja in dejansko potem je šok.

 

Za arhitekturo pa – kako imajo prostorsko predstavo, risati zna, ker tam so sprejemni izpiti…

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close