katere kapljice za nos?
Že zadnjič sem spraševala, a ne najdem teme več.
S čim si pomagate, če imate zamšen nos? Poznam Operil in Afrin, a mi po obeh nos malo krvavi. Ne da mi teče kri iz nosu, ampak izcedek je krvav. Kaj se vam obnese?
Pa še ena reč. Če imate doma slučajno srednješolce, kaj uporabljajo za slovenščino? če bo kdo napisal, prosim, dodajte še, zakatero SŠ gre (samo na splošno, npr. srednja elektro ali pa gimnazija itd.)
Forum je zaprt za komentiranje.