Kar tako ZMAJ, od mene že 5 let nazaj
Opažam, da se je po omrežjih začelo deliti tole opažanje, ki sem ga sam podal 5 let nazaj. Zato ga ponovno delim, ker pač izgleda zanimivo, saj konec koncev se govori o “padlemu na zemljo”.
Nič ne trdim ampak mi je pač pred leti padlo “v oko” da so obrisi podobnosti zanimivi. Kam gre pa dejansko domišljija in dejstva, ki nam niso vsa znana pa kdo ve…?
( https://www.youtube.com/watch?v=Qxsy7paNMK8 )
( https://youtu.be/j59YIz81xEA )
( https://youtu.be/AKfufWTVweI )
10 centov na klik?, 06.09.2025 ob 22:30
Ne vem, o čem ti to, o kakšnem zmaju in zmajevem kremplju…. Nič nisi obelodanil, za kaj se sploh gre, o čem je govora, kakšne videe oz. o čem naj bi ti videei sploh govorili….
Clickbajtov se pa ne grem. To naj klikajo ovce. 🙂
lol 100 eur na klik, kaj nisi vedelo?
svašta pičko rodi
Izaija 14
12 Kako si padel z neba,
danica, sin zore,
zgrmel na zemljo,
zmagovalec narodov.
—————–
Raz.
7 Nato se je v nebesih razvnela vojna: Mihael in njegovi angeli so se bojevali proti zmaju. Tudi zmaj se je bojeval in njegovi angeli. 8 Toda ni zmagal, tako da v nebesih ni bilo več prostora zanje. 9 Veliki zmaj, stara kača, ki se imenuje Hudič in Satan in ki zapeljuje vesoljni svet, je bil vržen na zemljo, z njim vred pa so bili vrženi tudi njegovi angeli.
Forum je zaprt za komentiranje.






