Kapilare
Moja hčerka jih je imela pri šestih letih. Tiste, ki se vidijo kot pajčevina z rdečim centrom. Šli smo k dermatovenerologu, ki ji je v center z drobno injekcijsko iglo vbrizgal neko sredstvo za skrčitev, pa so žilice izginile. Na istem mestu se več niso pojavile, ker pa je očitno nagnjena k temu, so se pojavile na novem mestu. Ko se jih bo naveličala, bomo pa spet šli po napotnico in nato k specialistu.
Svetujem ti isto pot.
Forum je zaprt za komentiranje.