Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kamniški župan

kamniški župan

Pred Marjanom Šarcem smo imeli v Kamniku Toneta Smolnikarja, dobrega in delovnega župana. Z njim smo bili zelo zadovoljni.

Prav tako sedaj z Marjanom Šarcem. Vabim vas, da si preberete njegov govor k prazniku Dneva samostojnosti.

Takole bi morali ravnati vodilni, da bi državljani vedeli, kam pljujemo. Razložiti nam realno situacijo, povedati, kje škriplje, kaj bi se dalo izboljšati, spremeniti….

Kaj si ti danes vzela??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Živim v Kamniku in ne poznam ravno veliko ljudi, ki bi bili zelo zadovoljni s Smolnikarjem… Ali se pa jaz gibljem v čudnem krogu ljudi…

Lp,
Tea

Jaz sem Smolnikarja srečeval nalitega (alko), Šarca pa srečujem na cesti, do sedaj sem ga večkrat videl telefonirati med vožnjo.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

@bibabibi
Ne bit naivana, živim v sosednji občini, in imam kolega zaposlenega v Kamniku, in lahko povem, da je sedanji župan čista lutka, nima pojma kaj in kako zadeve sploh potekajo, vse ima naprej pripravljeno in organizirano, kam mora stopt in kako se mora obnašat.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close