Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kam zahajate…

Kam zahajate…

…samski / samske stari nad 30 let, v Kranju in okolici. Lokali,narava, hribi…?

V naravo, hribe, kolo, gore, jezera.

V samostanu so nekateri.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Gremo malo v naravo, v okoliške hribe na Gorenjskem, na kolo/rolarje,v kino/gledališče… V lokale pa res bolj malo, ker je povsod preveč mularije v kranjskih lokalih!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close